Charytatywny Bal Karnawałowy dla potrzebujących dzieci

1

Nawet bawiąc się można pomagać. Po raz piętnasty chce to udowodnić Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Lubaczowie, które 2 marca o godz.19:00 w Rezydencji Pod Orłami przygotowuje Charytatywny Bal Karnawałowy.

fot. Rezydencja Pod Orłami, archiwum.

Bal Charytatywny cieszy się dużym powodzeniem w naszym środowisku lokalnym i ma już swoich stałych bywalców i darczyńców. Jego sukces opiera się na otwartym sercu organizatorów i uczestników. To jedna z największych imprez w regionie, z której dochód przeznaczony jest na pomoc najmłodszym mieszkańcom Lubaczowa.

Pieniądze z balu wykorzystujemy na dofinansowanie kosztów leczenia dzieci z chorobami przewlekłymi, dopłaty do wycieczek szkolnych i wypoczynku letniego – mówi Prezes TPD Teresa Koza.

Członkowie Zarządu Miejskiego TPD, szczególnie nauczyciele pedagodzy monitorują potrzeby dzieci oraz służą im pomocą psychologiczną i wsparciem pedagogicznym. Z kolei pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej mają doskonałe rozeznanie środowiska rodzinnego, społecznego i potrzeb materialnych dzieci. Wiedza ta pozwala organizatorom dotrzeć do najbardziej potrzebujących.

W tym roku rytm zabawie będą nadawać dwa zespoły muzyczne, działające od kilku lat na lokalnym rynku – Chromatic Plus i Majewski BAND, gwarantujące świetną rozrywkę. Obie grupy grają na żywo i posiadają szeroki repertuar obejmujący różnorodne style muzyczne. Bilety-cegiełki są do nabycia w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaczowie przy ul. Wyszyńskiego 4 w cenie 150 zł od osoby.

AH. elubaczow.com


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here