W niedzielę VI Oleszyce Półmaraton i V Oleszyce Nordic Walking

0

W niedzielne (10.02) przedpołudnie w okolicach leśniczówki w Zabiałej ponownie zgromadzą się miłośnicy aktywności fizycznej. Jeśli wybieracie się na VI Oleszyce Półmaraton i V Oleszyce Nordic Walking zapoznajcie się z kilkoma praktycznymi informacjami.

Fot. Tomasz Michalski, arch.

Harmonogram zawodów:

Godz. 9:00 – Otwarcie biura zawodów.
Godz. 10:05 – Msza św. polowa dla chętnych, prowadzona przez biegającego duchownego (czas trwania ok. 20 min).
Godz. 10:15 – Otwarcie depozytu.
Godz. 10:40 – Powitanie uczestników.
Godz. 10:55 – Zamknięcie biura zawodów.
Godz. 11:00 – Start zawodów – Półmaraton.
Godz. 11:05 – Start zawodów – Nordic Walking.

Ok. godz. 13:40 – Po zakończeniu zawodów przez konesera tras biegowych (ostatniego zawodnika) nastąpi dekoracja zwycięzców i loteria fantowa.

Godz. 14:00 – Zamknięcie depozytu.

Główny parking zlokalizowany będzie na terenie leśnictwa Zabiała (miejsce zawodów). Dodatkowo zawodnicy będą mogli parkować na drodze dojazdowej do leśniczówki już od kościoła w Zabiałej – po lewej stronie. Warto „grupować” wyjazdy – im mniej samochodów, tym więcej miejsca dla zawodników. W tym roku nie będzie możliwości skorzystania z pryszniców. Na miejscu nie zabraknie ciepłego ogniska, pieczonej kiełbasy i dodatkowych atrakcji.

Wszyscy jesteśmy gośćmi Lasów Państwowych – Nadleśnictwa Oleszyce, prosimy o zachowanie czystości i wrzucanie szklanych, plastikowych i aluminiowych opakowań do koszy na śmieci.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here