Technik informatyk – zapisz się na darmowy kurs

1

Chcesz zdobyć nowoczesny zawód? Jeśli tak to zgłoś się na bezpłatny kurs „technik – informatyk”. Czasu zostało mało, ponieważ termin zgłoszeń mija w środę o godz. 15.00. Dzwońcie pod numer 512 947 717 lub piszcie na adres qfundacja@gmail.com.

Szkolenie będzie realizowane w ramach projektu „Nowe kwalifikacje w branży informatycznej” i obejmuje przeprowadzenie kwalifikacyjnego kursu zawodowego:
– Technik informatyk 351203 (kwalifikacja E.14 Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami) w liczbie 450 godzin. Zajęcia startują od 16 lutego w Cieszanowie.

Kryteria:
1) osoby zamieszkujące na terenie województwa podkarpackiego (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego)- oświadczenie w formularzu,
2) osoby w wieku – od 18 lat lub więcej- dow. toż. (preferowane osoby, które ukończyły 18 rok życia),
3) osób posiadających niskie kwalifikacje (wykształcenie co najwyżej Zasadnicza Szkoła Zawodowa, LO, Technikum, os. które ukończyły szkoły policealne nie kwalifikują się!)- oświadczenie w formularzu,
4) osoby kwalifikowane według statutu społecznego:
– osoby bezrobotne – oświadczenie o pozostawaniu os. bezrobotną lub dokument z PUP (zaświadczenie),
– osoby pracujące – zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu,
– osoby bierne zawodowo – oświadczenie (osoby niepracujące i zarazem nie będącej osobą bezrobotną – renciści, emeryci, uczniowie w trybie dziennym, studenci studiów wieczorowych/zaocznych niezarejestrowani w PUP, osoby przebywające na urlopie wychowawczym – niezarejestrowani w PUP) lub bezrobotne niezarejestrowane w PUP – oświadczenie w formularzu.

Zajęcia odbywać się w weekendy, dwa dni po 6 godzin lekcyjnych (albo odrobinę inaczej po ustaleniu z całą grupą).

Więcej informacji pod numerem tel. 512 947 717 lub e-mail: qfundacja@gmail.com.

Zobacz także

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here