Naturhouse odchudza w Lubaczowie

5

1 lutego zostało otwarte Centrum Dietetyczne Naturhouse w Lubaczowie. W nowo powstałym punkcie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Centrum Naturhouse powstałe przy ul. Rynek 19 należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Jego innowacyjna koncepcja opiera się na współpracy z osobistym dietetykiem, który dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz suplementami.

– Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad z osobą, która zmaga się z nadmiernymi kilogramami, wykona specjalistyczne pomiary ciała, sprawdzi zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie – mówi Joanna Zazula dietetyk z nowego Centrum Naturhouse w Lubaczowie

Joanna Zazula, dietetyk Naturhouse w Lubaczowie.

Dopiero na tej podstawie ekspert określi przyczyny nadwagi i dobierze kurację odchudzającą, dopasowaną do indywidualnych potrzeb organizmu. Następnie, na cotygodniowych wizytach będzie na bieżąco kontrolował przebieg diety, udzielał wskazówek, a przede wszystkim motywował do dalszej pracy. Pomoc specjalisty obejmuje również etap po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie wagi i uniknięcie efektu jo-jo.

Problemy z nadwagą to nie jedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji dietetyka. Specjalista z Naturhouse pomoże również osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone z swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, a  także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego odżywania, które wprowadzone na stałe spowodują, że problemy z wagą nie będą powracały. Wizyta u dietetyka może być okazją do poprawy sylwetki jeszcze przed nadejściem lata.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Lubaczowie mieści się przy ulicy Rynek 19 (dawna Cynamonka).

Punkt czynny jest w godzinach:
Poniedziałek, wtorek: 11:00 – 19:00
Środa, czwartek: 09:00 – 17:00
Piątek: 8:00 – 16:00

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 784 745 435.

Dodatkowe informacje o działalności Naturhouse dostępne są na stronie internetowej: www.naturhouse.com.pl, a także na oficjalnym profilu Naturhouse Lubaczów na Facebooku.

Materiał promocyjny


5 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here