Start Lisie Jamy z pucharem Wójta Gminy Lubaczów

0

W sobotę (02.02) poznaliśmy najlepsze drużyny futsalowe z gminy Lubaczów. Puchar Wójta Wiesława Kapla trafił w ręce zawodników Startu Lisie Jamy.

W sobotę (02.02) w sali sportowej w Lisich Jamach po raz drugi zawodnicy LKS-ów z terenu gminy Lubaczów rywalizowali w ramach halowego turnieju piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Lubaczów. Wyniki sobotnich spotkań, wraz z podsumowaniem gier z pierwszego dnia turnieju, który miał miejsce 12 stycznia w Baszni Dolnej, pozwoliły wyłonić najlepsze futsalowe zespoły z terenu gminy. Najlepiej w całych zmaganiach wypadli zawodnicy Stary Lisie Jamy. Na drugim stopniu podium znalazł się zespół Granicznych Krowica Hołodowska, a na trzecim Huragan Basznia Dolna. Kolejne miejsca przypadły Rolnikowi Wólka Krowicka, Piastowi Antoniki, Zrywowi Młodów i Walterowi Opaka.

– Zwycięska drużyna otrzymała z rąk Wójta Gminy Lubaczów Pana Wiesława Kapla okazały puchar oraz talon na zakup sprzętu sportowego. Podobne talony, o proporcjonalnej wartości otrzymały drużyny, które zajęły II i III miejsce – czytamy na stronie gminy Lubaczów.

Zgodnie z regulaminem turnieju wybrano również „Króla strzelców”, którym został Szymon Furgała. Zawodnik reprezentujący zwycięską drużynę LKS „START” Lisie Jamy zdobył we wszystkich spotkaniach 17 bramek.