Start Lisie Jamy z pucharem Wójta Gminy Lubaczów

0

W sobotę (02.02) poznaliśmy najlepsze drużyny futsalowe z gminy Lubaczów. Puchar Wójta Wiesława Kapla trafił w ręce zawodników Startu Lisie Jamy.

Fot. lubaczow.com.pl

W sobotę (02.02) w sali sportowej w Lisich Jamach po raz drugi zawodnicy LKS-ów z terenu gminy Lubaczów rywalizowali w ramach halowego turnieju piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Lubaczów. Wyniki sobotnich spotkań, wraz z podsumowaniem gier z pierwszego dnia turnieju, który miał miejsce 12 stycznia w Baszni Dolnej, pozwoliły wyłonić najlepsze futsalowe zespoły z terenu gminy. Najlepiej w całych zmaganiach wypadli zawodnicy Stary Lisie Jamy. Na drugim stopniu podium znalazł się zespół Granicznych Krowica Hołodowska, a na trzecim Huragan Basznia Dolna. Kolejne miejsca przypadły Rolnikowi Wólka Krowicka, Piastowi Antoniki, Zrywowi Młodów i Walterowi Opaka.

– Zwycięska drużyna otrzymała z rąk Wójta Gminy Lubaczów Pana Wiesława Kapla okazały puchar oraz talon na zakup sprzętu sportowego. Podobne talony, o proporcjonalnej wartości otrzymały drużyny, które zajęły II i III miejsce – czytamy na stronie gminy Lubaczów.

Zgodnie z regulaminem turnieju wybrano również „Króla strzelców”, którym został Szymon Furgała. Zawodnik reprezentujący zwycięską drużynę LKS „START” Lisie Jamy zdobył we wszystkich spotkaniach 17 bramek.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here