Podpowiadamy jak udanie spędzić Karnawałowe Walentynki

0

Chcesz zrobić swojej ukochanej osobie walentynkową niespodziankę i przy tym dobrze się bawić? W sobotę 16 lutego weź drugą połówkę do Kresowej Osady w Baszni Dolnej na Zabawę Karnawałową. Start o godz. 19:00.

Fot. WedStudio

– Z okazji Dnia Zakochanych będziemy bawić się w rytmie przeboju „Weź nie pytaj, weź się przytul…” i wspólnie świętować tegoroczne Walentynki. – zaprasza w swoje progi Kresowa Osada.

Inne miłosne i nieśmiertelne przeboje, przy których gwarantowana jest wyśmienita zabawa do białego rana, zaprezentuje zespół Fresh. Na gości czekać będzie również wiele atrakcji, m.in. losowanie walentynkowych nagród. Ponadto szef kuchni zaserwuje trzy gorące kolacje. Na stołach pojawią się przekąski, sałatki, słodkości i wiejskie przysmaki oraz soki i napoje. Dostępny będzie także serwis kawowy. Alkohol można przynieść we własnym zakresie lub zakupić się w bogato zaopatrzonym barze.

Nie trzeba będzie się martwić także o powrót do domu, bo gości odwozić będzie Auto-taxi.

Nie pozostaje nic innego jak zarezerwować stolik (tel. 500 738 500 lub [email protected]) i spędzić ten ważny dla zakochanych dzień w niepowtarzalnym klimacie. Cena? Tylko 95 zł od osoby.

Materiał partnera.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here