Za nami inauguracja Festiwalu Piłkarskiego w Lubaczowie [ZDJECIA]

0

W ubiegłą sobotę (19.01) w hali sportowej Zespołu Szkół w Lubaczowie odbył się pierwszy turniej z cyklu Festiwalu Piłkarskiego. Na parkiecie rywalizowali zawodnicy rocznika 2013/2014.

Na dwóch boiskach 7 drużyn z województwa podkarpackiego i lubelskiego rozegrało mecze systemem „każdy z każdym”. Do Lubaczowa zjechali: Stal Rzeszów DAF – Dziecięca Akademia Futbolu Rzeszów, JKS JAROSŁAW i Football Academy Zamość. Młodych piłkarzy nie onieśmielił nawet hymn Ligi Mistrzów, który usłyszeli w trakcie otwarcia turnieju. Dzieci rywalizowały z uśmiechem na twarzach, a w przerwach do wspólnej zabawy zapraszał Lemur Julek szkółki piłkarskiej FA.

– Chcemy ogromnie podziękować WSZYSTKIM, którzy zaangażowali się w organizację festiwalu, a także byli aktywni i pomocni podczas jego trwania! Był to pierwszy turniej organizowany przez rocznik 2013/2014, a więc była to dla Nas nowość. Dziękujemy za przybycie na turniej i za wspaniały doping, który dodał naszym zawodnikom skrzydeł – podsumowują w Football Academy Lubaczów.

Turniej odbył się dzięki sponsorom: EkoDomów Arkadiusz Bierczyński, ZRB Robert Polak, Pizzernia Ola i Salon PLUS i Cyfrowego Polsatu z Lubaczowa, który ufundował upominki dla każdego zawodnika.

Galeria zdjęć, fot. Kuba Skoczylas.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here