WOŚP: Przez 27 lat lubaczowski sztab zebrał niemal milion złotych

12

W trakcie 27. Finału WOŚP, lubaczowski sztab zebrał rekordową sumę ponad 122 tysięcy złotych. To o ponad 40 tys. zł więcej niż rok wcześniej. Od początku grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Sztab w Lubaczowie zebrał już prawie milion złotych.

fot. Tomasz Michalski, arch.

Dokładnie 122 023,73 złotych zebrali wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas 27. finału. To absolutny rekord w historii obecności orkiestry w naszym regionie. Przypomnijmy, że ubiegłoroczny wynik zbiórki wyniósł 81,1 tysięcy złotych. Na przełomie ostatnich lat ostateczna kwota zawsze rośnie. Dla porównania w 2017 roku na konto sztabu wpłynęło ponad 70 tysięcy, zaś w 2016 – 60,3 tysiąca złotych. Od początku grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy lubaczowski sztab zebrał już 984 806,52 zł.

Dziękujemy Wam bardzo drodzy Mieszkańcy Lubaczowa i okolic – to wszystko dzięki Wam! – piszą organizatorzy.

elubaczow.com, BM

Zobacz także

12 komentarze

 1. „Dziękujemy Wam bardzo drodzy Mieszkańcy Lubaczowa i okolic – to wszystko dzięki Wam! – piszą organizatorzy.”
  i w interesie Jerzego Owsiaka który właśnie przegrał 14 proces w związku z odmową udzielenia informacji publicznej w zakresie ile pieniędzy poszło z WOŚP i Złotego Melona do firm „partnera” córki Owsiaka. Nie zastanawia Was dlaczego tak bronią się przed ujawnieniem tych danych ?
  Bo najwygodniej pisać o rekordach ? Jeśli tak , to gratuluje swoistej misji dziennikarskiej.

  • Nic mi do tego ile dajesz, zapisz im nawet cały swój majątek. Jurek będzie widział co z tym zrobić i oczywiście będzie miał na kolejne kary i grzywny. Sedno jest w tym że nikt nie chce czy nie potrafi odnieść się do sedna problemu. Jedyny Wasz argument to zwyzywać i „wylewaj żale gdzie indziej” :).

 2. SATYR I STUDENT Proszę o podanie linka gdzie mogę zobaczyć oświadczenie ze wasze dzieci obecne lub przyszłe nie skorzystaj ze sprzętu zakupionego przez WOŚP, jak jesteś takim przeciwnikiem i masz ogromną wiedzę na jego temat finansowy i działaniu Fundacji masz obowiązek złożyć zawiadomienie do prokuratury.

  • Poczytaj LANDRYNO co sądy administracyjne orzekają w sprawie WOSP. Brak poszanowania prawa, arogancja, czyli to co Ty swoją postawą odzwierciedlasz. Nie rządaj od krytyków oświadczeń tylko zapytaj Jurka dlaczego łamie prawo o dostępie do informacji publicznej. Skoro zdecydował się prowadzić swoją działalność w ten sposób, to podlega tego typu obowiązkom. Twoje komentarze, tak samo jak ten nóż na zdjęciu, z radnym i córką dają do myślenia. Proponuję w następnym roku w ramach inscenizacji dołożyć siekierę :).

    • „zuchwała pewność siebie połączona z lekceważeniem innych” Odniósł się merytorycznie do problemu ?
     Ja uważam że nie, wygłosił swój manifest i żądał jeszcze jakichś oświadczeń. A teraz pożegnam Cię językiem Jurka: „róbta co chceta” a na koniec „goń się dziadygo” :).

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here