Cieszanów: Pełna sala na spotkaniu autorskim z Tanyą Valko

0

Szerokie grono czytelników pojawiło się w czwartkowy wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Cieszanowie. Do placówki tłumy ściągnęła Tanya Valko.

Fot. Nad Brusienką

Tanya Valko odwiedziła w czwartek (24.01) Cieszanów. Autorka bestsellerowej „Arabskiej sagi” była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie prawie przez 20 lat asystentką Ambasadorów RP. Mieszkała w krajach arabskich, w tym w Libii i Arabii Saudyjskiej, a następnie w Indonezji. Po ponad 25 latach na obczyźnie w 2018 r. pozostawiła dyplomatyczne życie i wróciła do Polski. Teraz m.in. podróżuje po kraju i promuje swoje książki. Autorka była ogromnie zaskoczona frekwencją podczas czwartkowego spotkania, o czym napisała na facebook’u.

Tanya Valko jest autorką bestsellerowej „Arabskiej sagi”, a w tym: „Arabskiej żony”, „Arabskiej córki”, „Arabskiej krwi” i „Arabskiej księżniczki”. Sukces tej serii skłonił autorkę do napisania „Azjatyckiej sagi”, w tym „Okruchów raju” i „Miłości na Bali”, która jest kontynuacją losów bohaterów poprzedniego cyklu. Powieściami „Arabska krucjata” i „Arabski mąż” Tanya powraca do krajów arabskich. „Arabski syn” jest kontynuacją całej orientalnej serii.

Ten baner wyświetlono 255 838 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here