Zaplanuj zimowe ferie z Kresową Osadą

0

Na Podkarpaciu ferie zimowe rozpoczynają się 11 lutego. Choć jeszcze sporo dni zostało do tego czasu, to już teraz warto zapisać swoją pociechę na półkolonię. Z ciekawą ofertą wyszła Kresowa Osada w Baszni Dolnej.

Fot. kresowaosada.pl

W czasie ferii zimowych Kresowa Osada jest w naszym regionie jedną z najbardziej obleganych placówek oferujących półkolonie. W tym roku na dzieci w wieku 6-13 lat również czeka wiele ciekawych atrakcji. Na wzór ubiegłych lat ofertę podzielono na dwa turnusy – 11-15 lutego i 18-22 lutego. Na uczestników czekać będzie świetna zabawa z elementami edukacji w przeróżnych formach. W programie znalazły się m. in.: zabawy sportowe, kulig, ognisko, swawole Mały Szef Kuchni, wyrób eko mydełek, garncarstwo, kowalstwo, manufaktura szkła, ratownictwo medyczne, zajęcia historyczne, kino i dyskoteka. Kresowa Osada na wycieczkowiczów czekać będzie od godz. 7:30. Pobyty kończyć się będą każdego dnia o godz. 16:00.

Koszt tygodniowego turnusu z wyżywieniem to 350 zł od dziecka (rodzeństwo – 290 zł/os.). Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 500 738 500 lub a stronie internetowej kresowaosada.pl.

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here