Gotowy biznes do wzięcia, właściciel wystawił Alibi na sprzedaż

0

Zastanawiasz się nad prowadzeniem biznesu w branży gastronomicznej, ale nie masz lokalu i boisz się czy firma się rozkręci? Możesz przejąć gotowy interes i rozwinąć go po swojemu.

Chcesz otworzyć własny lokal gastronomiczny, ale wątpliwości nie pozwalają ci na podjęcie kroku w przód? Boisz się dużych wydatków, problemów z uzyskaniem koncesji i pozwoleń, stresu związanego z rozkręceniem firmy i zdobywaniem klientów? Jedną z opcji jest przejęcie gotowego biznesu, a taka możliwość właśnie pojawiła się w Lubaczowie.

Mowa o Restauracji Alibi, która mieści się przy ul. Adama Mickiewicza 7 w Lubaczowie (w centrum sporego osiedla), którą chce sprzedać właściciel. Decyzję tłumaczy pełnym zaangażowaniem w produkcyjny profil działalności firmy. Na przyszłego inwestora czeka spory obiekt mieszczący w sobie lokal typu fast food (na parterze), restaurację (na I piętrze) i ogródek gastronomiczny.

– Obiekt świadczy także usługi cateringowe i organizuje przyjęcia okolicznościowe. Lokal posiada wszelkie niezbędne pozwolenia i licencje do prowadzenia działalności, ma stałe grono klientów, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych i daje możliwość różnych jego aranżacji. Działalność posiada spory potencjał rozwoju, szczególnie w płaszczyźnie usług cateringowych i dowozu, ale wymaga nakładu pracy w tym zakresie. – czytamy w anonsie zamieszczonym na lokalnym portalu ogłoszeniowym rlu24.pl.

Osoby, które są zainteresowane kupnem Restauracji Alibi wraz z wyposażeniem mogą kontaktować się pod numerem telefonu 576 668 627.

Materiał promocyjny serwisu rlu24.pl