W Lubaczowie uczczą pamięć Pawła Adamowicza

4

Lubaczowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje dziś (16.01) wieczorem wydarzenie poświęcone pamięci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Na Rynku dla Wolontariusza i Przyjaciela Orkiestry powstanie ze zniczy wielkie serce.

Fot. facebook.com/gdanskpl

Sztab WOŚP Lubaczów poruszony wydarzeniami ostatnich dni i tragiczną śmiercią jednego z Wolontariuszy (prezydenta Gdańska), serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, przyjaciół oraz wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do wzięcia udziału w oficjalnym wydarzeniu.

W środowy wieczór o godzinie 20:00 na Rynku Miejskim w Lubaczowie, powstanie wielkie SERCE, które ułożymy ze zniczy. W trakcie zostanie wygaszone oświetlenie oraz iluminacje świąteczne a śmierć uczcimy minutą ciszy. Będzie to symbol podziękowania oraz pożegnania Pawła Adamowicza przez Miasto Lubaczów „Miasto z sercem”.

Niech każdy zapali choć jeden znicz, dzięki temu będziemy razem jak prawdziwa rodzina WOŚP. Paweł Adamowicz od samego początku Orkiestry był jej wolontariuszem, zostanie nim do końca świata i jeden dzień dłużej.

Zobacz także

4 komentarze

    • A czemuż to Panie Janie?
      Czyżby chciał Pan narzucić innym jak przeżyć smutek i jaki sposób jest najlepszy do uczczenia czyjejś pamięci? Jeden zapala znicz, inny idzie na mszę, ktoś jeszcze inny zaśpiewa piękną pieśń w szczerym polu, a kolejny zapłacze w poduszkę. Każdemu wedle jego potrzeb. WOLNOŚĆ. TOLERANCJA. SZACUNEK.

      • Zgadzam się, ale skoro ma Pani chęć odpisywać na takie rzeczy, to zapraszam też do sąsiedniego portalu lubaczowskiego chociażby do lektury artykułu o sobotniej mszy świętej i odniesienie się w podobny sposób do komentarza sugerującego, na co przeznaczyć tacę. Pozdrawiam!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here