Gosia Andrzejewicz wystąpi w Łukawcu i Oleszycach

3

Gosia Andrzejewicz odwiedzi nasz region. W niedzielę (20.01) z koncertami wystąpi w Łukawcu i Oleszycach.

Fot. facebook.com/gosiaofficial

Najpierw znana piosenkarka zaprezentuje najpiękniejsze kolędy i pastorałki w Łukawcu. Koncert rozpocznie się o godz. 12:00, po mszy świętej o godz. 11:00. Później artystka uda się do Oleszyc, gdzie w hali widowiskowo-sportowej przy szkole podstawowej o godz. 16:00 rozpocznie się Koncert Charytatywny „Sprawność dla Bogdana i Mateusza”. Obok Gosi Andrzejewicz, którą znamy z takich przebojów jak „Pozwól żyć”, „Słowa”, „Trochę ciepła” i „Otwórz oczy”, wystąpią: „Niezapominajki” z Cieszanowa, Luiza Ganczarska z zespołem, Miglanc, Nokaut i Discoboys. Imprezę poprowadzi DJ NIELO.

Biletem wstępu będzie datek do puszki dowolną kwotą (min. 10 zł), która w całości zostanie przekazana na rehabilitację Mateusza Zająca poszkodowanego w wypadku motocyklowym i Bogdana Kuźmika, który uległ wypadkowi podczas wakacyjnego wypoczynku. Ponadto w trakcie koncertu odbędzie się aukcja charytatywna i zbiórka pieniędzy na leczenie chłopaków.

W sobotni wieczór, w nieco bardziej dyskotekowej odsłonie, Gosię Andrzejewicz będzie można usłyszeć w klubie SKR w Obszy.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here