Trwa 27. Finał WOŚP w Lubaczowie i regionie

4

Na ulicach naszego regionu pieniądze do puszek zbiera kilkuset wolontariuszy. W ramach lubaczowskiego finału odbędą się jeszcze koncerty w hali sportowo-widowiskowej MOSiR oraz tradycyjne „Światełko do nieba”. Nie brakuje także atrakcji w pozostałych miejscowościach powiatu lubaczowskiego

Galeria zdjęć, fot. Sztab WOŚP Lubaczów.

Szczegóły znajdziecie na plakatach:

Ostre granie szykuje się w hali cieszanowskiego lodowiska. Jako gwiazdy zagrają znani z Cieszanów Rock Festiwalu The Lauders, a wraz z nimi Selfdestruction, LM2K, River Band, Kapela ludowa Nad Brusienką i słynne na cały świat seniorki z grupy Niezapominajki. Będzie można też pojeździć zabytkowymi autami. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00.

W Horyńcu-Zdroju SHDK Ratownik gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w GOK-u. Zakończyła się zbiórka krwi, ale ciągle można zjeść pyszną grochówkę. Finał WOŚP o 15:30 w Gminnym Ośrodku Kultury.


4 komentarze

  1. „Słowa podziękowania dla plebana z Oleszyc!. Zabawy w śnieżki do dzieciaków z puszkami. To jest odwaga!!! a wykład starszego jegomościa o satanistach – to już bomba. Tylko co to ci sataniści?” a finał takiego nastawienia do WOŚP w Gdańsku… brawo duchowni, naprawdę czerpiecie wzór miłośerdzia z Chrystusa?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here