Spotkanie noworoczne sportowców z gminy Lubaczów

0

W Domu Kultury w Krowicy Samej odbyło się spotkanie noworoczne środowisk sportowych gminy Lubaczów. Było ono okazją do podsumowania i podziękowania za wspólną pracę na rzecz sportu w minionym roku oraz nakreślenia planów na najbliższe 12 miesięcy.

Fot. lubaczow.com.pl

Gospodarzem tegorocznego spotkania, na które co roku osoby związane z działalnością sportową zaprasza Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel, był LKS „GRANICZNI” Krowica Hołodowska. W miejscowym Domu Kultury pojawili się m.in. Józef Ozimek Wiceprezes OZPN w Jarosławiu, Józef Kowal Sekretarz Zarządu OZPN, Krzysztof Młodowiec Członek Zarządu OZPN, Wojciech Kiszka Prezes MAAW Sport, reprezentacje LKS-ów, sędziowie piłkarscy, zawodnicy oraz dyrektorzy szkół i nauczyciele wychowania fizycznego. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele samorządu gminnego – Agnieszka Czyrny Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Lubaczów, radny Marek Bojarski, miejscowy sołtys Zdzisław Furgała i dyrektor GOK Stanisław Myśliwy.

O świąteczno-noworoczną atmosferę zadbał zespół „Gwiazdki” ze Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej i miejscowe gospodynie. W swoim wystąpieniu wójt Wiesław Kapel odniósł się do zróżnicowanej i ciągle poszerzanej oferty przedsięwzięć sportowych, w którą zaangażowanych jest wielu sportowców i organizacji społecznych. Zaznaczył, że władze gminy stale zabiegają o tworzenie coraz lepszych warunków do uprawiania sportu poprzez budowę nowych i modernizację już istniejących obiektów sportowych. Stwierdził, że wiele z tych planów zostało zrealizowanych, a kolejne działania odbywać się będą w niedalekiej perspektywie. Wójt podziękował także wszystkim za rok wytężonej pracy, za wspólne pokonywanie problemów dnia codziennego, ale przede wszystkim za sukcesy na wielu płaszczyznach aktywności sportowej.

Stałym elementem spotkań noworocznych jest wręczenie podziękowań za działalność sportową. Te trafiły do rąk prezesów Ludowych Klubów Sportowych oraz sędziów piłkarskich. Okolicznościowe grawertony otrzymali ponadto – Małgorzata Kubiszyn za osiągnięcia w zawodach nordic walking oraz trener warcabów Michał Szczybyło z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Libero” w Baszni Dolnej.

elubaczow.com, lubaczow.com.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here