W niedzielę WOŚP. Co na nas czeka w Lubaczowie?

3

W tym roku grać będą dla dzieci małych i bez focha. W niedzielę (13.01) ruszy 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy akcji w Lubaczowie?

Fot. WOŚP Lubaczów, arch.

Kto w mroźną styczniową niedzielę zachęcać nas będzie do gorącej zabawy i rozgrzeje nasze serca, na tyle mocno, by udało się pobić kolejny rekord zbiórki? W hali sportowo-widowiskowej MOSiR, przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie zagrają DEFENDERS, MUSIC RAGE, CRAZY TRAIN, TNT, REBEL HOUSE, SIDUS, ON-OFF, BILLIE JEAN i wystąpi grupa taneczna „New Sparks”. Gwiazdą wieczoru będzie MR. POLLACK. Ponadto dzięki uprzejmości Kół Gospodyń Wiejskich z Krowicy Samej i Krowicy Hołodowskiej kupić będzie można grochówkę i żurek (5 zł).

Z kolei na Rynku o godz. 19:00 z miejską zabawą ruszą DJ WILU i JOSHU, a o 20:00 tradycyjnie odbędzie się pokaz w ramach „Światełka do nieba”.

W tym roku Sztab WOŚP Lubaczów oprócz tradycyjnej puszki korzysta z eSkarbonki – pod adresem eskarbonka.wosp.org.pl/64dger można elektronicznie wpłacać pieniądze do lubaczowskiego sztabu.

Zobaczcie także jakie przedmioty trafiły na licytację do WOŚP LUBACZÓW.

Podczas 27. Finału WOŚP pieniądze, które w Lubaczowie będą po raz kolejny liczone w Banku Spółdzielczym,  zbierane są na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali.

AH, elubaczow.com

3 komentarze

    • Znam innego, który też ciągle potrzebuje, któremu nie tylko ludzie ale nawet państwo od kilku lat dorzuca do puchy a on jeszcze narzeka, że mało. Ale niech tam, są ludzie, którym jest potrzebne to co on robi. Ja wolę dać Jurkowi, moim skromnym zdaniem więcej z jego działalności pożytku dla zwykłego człowieka.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here