Od kilku lat w handlowcu, teraz przy ul. Unii Lubelskiej – Studio Fryzjerskie 9 zmieniło lokalizację. Zobaczcie gdzie mieści się teraz i jak wygląda nowy salon.

Od 5 stycznia Studio Fryzjerskie 9 przyjmuje swoich klientów w nowej lokalizacji. Teraz salon mieści się w nowym lokalu przy ul. Unii Lubelskiej 13 (dawny Gigantsport). Świeża odsłona z pewnością zaskoczy niejednego. Studio Fryzjerskie 9 prowadzi bogatą ofertę usług fryzjerskich zarówno damskich jak i męskich. Można tu skorzystać z tradycyjnego strzyżenia, jak również z nowoczesnych stylizacji fryzur czy innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących włosy. W salonie do pielęgnacji włosów wykorzystuje się najlepsze i sprawdzone produkty, stosowane są kosmetyki m.in. takich firm jak Matrix czy Nashi.

W Studio Fryzjerskie 9 nie tylko można zmienić swój wizerunek. Salon prowadzi sprzedaż profesjonalnych kosmetyków, których nie znajdzie się w sklepach czy centrach handlowych. To dzięki nim przedłużysz efekt uzyskany w naszym salonie. – tłumaczy właścicielka firmy Aneta Plaslo.

Studio Fryzjerskie 9

ul. Unii Lubelskiej 13, Lubaczów

Tel. 881795795

Materiał promocyjny


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here