IX Nasze Wyprawy Motocyklowe – Narol 2019 – znamy datę

0

Przed nami już IX edycja Zimowych Spotkań Podróżników Motocyklowych. Tradycyjnie już w okresie kiedy większość jednośladów stoi w garażu, ich miłośnicy spotkają się by wspólnie opowiadać o swoich podróżach. IX Nasze Wyprawy Motocyklowe w tym roku także odbędą się w Narolu.

Fot. Tomasz Michalski, arch.

– Usłyszycie ciekawe opowieści prawdziwych podróżników motocyklowych, którzy zabiorą Was do krain rozciągających się w różnych częściach świata. Poznacie przygody związane z eksplorowaniem znanych i tych mniej znanych miejsc. Dowiecie się, jakie są zalety i wady jazdy w pojedynkę oraz w grupie. Podróże motocyklistów i motocyklistek bez zakłóceń w postaci konkursów oceniających kto pojechał dalej czy też w bardziej ekstremalnych warunkach. To pokazy przeźroczy, filmów, prezentacji tematycznych w doborowym towarzystwie podróżników. Wszystko w niepowtarzalnej atmosferze – informują organizatorzy.

Przybywając na imprezę uzyskacie mnóstwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Ze wszystkimi podróżnikami będziecie mogli porozmawiać osobiście i usłyszeć odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania. Wszystko w luźnej motocyklowej atmosferze w doborowym towarzystwie w samym sercu Roztocza.

Tegoroczne IX Nasze Wyprawy Motocyklowe odbędą się w dniach 22-24 lutego 2019 roku w restauracji „Pałacowa” w Narolu.

Szczegółowy program będzie znamy niebawem.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here