Przed nami kolejne szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów

0

Mobilna Akademia Młodych Orłów kontynuuje swoją działalność w powiecie lubaczowskim. Bezpłatne szkolenie dla trenerów, nauczycieli wychowania-fizycznego, animatorów, rodziców i pasjonatów piłki nożnej dzieci i młodzieży odbędzie się we wtorek (08.01) w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Oleszycach.

Przypomnijmy, że Polski Związek Piłki Nożnej wdraża program pod nazwą Mobilna Akademia Młodych Orłów. Działania mają ujednolicić program szkolenia dzieci i młodzieży w całym kraju, dlatego instruktorzy chcą dotrzeć do jak największej liczby trenerów i młodych zawodników. W województwie podkarpackim treningi przeprowadzają Krzysztof Hus oraz Przemysław Matuła.

Szkolenie prowadzone w Oleszycach składać się będzie z dwóch części. Pierwsza – teoretyczna rozpocznie się o godz. 15:00. Po wykładzie dotyczącym filarów szkolenia dzieci i młodzieży, około godz. 16:15 odbędzie się część praktyczna, czyli trening pokazowy. Motywem przewodnim spotkania będzie doskonalenie gry w ataku pozycja. Ćwiczenia zostaną omówione, a uczestnicy otrzymają bezpłatne publikacje PZPN. Spotkanie zakończy gra selekcyjna, która pozwoli znaleźć młode talenty piłkarskie.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here