Przed nami kolejne szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów

0

Mobilna Akademia Młodych Orłów kontynuuje swoją działalność w powiecie lubaczowskim. Bezpłatne szkolenie dla trenerów, nauczycieli wychowania-fizycznego, animatorów, rodziców i pasjonatów piłki nożnej dzieci i młodzieży odbędzie się we wtorek (08.01) w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Oleszycach.

Przypomnijmy, że Polski Związek Piłki Nożnej wdraża program pod nazwą Mobilna Akademia Młodych Orłów. Działania mają ujednolicić program szkolenia dzieci i młodzieży w całym kraju, dlatego instruktorzy chcą dotrzeć do jak największej liczby trenerów i młodych zawodników. W województwie podkarpackim treningi przeprowadzają Krzysztof Hus oraz Przemysław Matuła.

Szkolenie prowadzone w Oleszycach składać się będzie z dwóch części. Pierwsza – teoretyczna rozpocznie się o godz. 15:00. Po wykładzie dotyczącym filarów szkolenia dzieci i młodzieży, około godz. 16:15 odbędzie się część praktyczna, czyli trening pokazowy. Motywem przewodnim spotkania będzie doskonalenie gry w ataku pozycja. Ćwiczenia zostaną omówione, a uczestnicy otrzymają bezpłatne publikacje PZPN. Spotkanie zakończy gra selekcyjna, która pozwoli znaleźć młode talenty piłkarskie.

AH, elubaczow.com

Ten baner wyświetlono 727 658 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here