Jurek Owsiak zaprasza na finał WOŚP do Cieszanowa

19

Znamy szczegóły finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Cieszanowie. Wpadnijcie do hai lodowiska – zachęca Jurek Owsiak.

Jak co roku w całej Polsce w drugi weekend stycznia uwolnione zostaną olbrzymie pokłady pozytywnej energii. Po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sporo będzie się działo także w naszym regionie. Ostre granie szykuje się w hali cieszanowskiego lodowiska. Jako gwiazdy zagrają znani z Cieszanów Rock Festiwalu The Lauders, a wraz z nimi Selfdestruction, LM2K, River Band, Kapela ludowa Nad Brusienką i słynne na cały świat seniorki z grupy Niezapominajki. Będzie można też pojeździć zabytkowymi autami. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00.

Organizatorzy zachęcają też do udziału w licznych internetowych aukcjach prowadzonych przez WOŚP na stronie allegro.pl, na których można znaleźć np. karnet z nr 1 na Festiwal Folkowisko.

– Po raz 9 wystawiliśmy folkowiskowy karnet na aukcję. Ten karnet daje powód do dumy każdemu kto na Folkowisku go nosi, a zarazem umożliwia udział we wszystkich festiwalowych wydarzeniach: koncertach, warsztatach umiejętności ludowych, wieczorze opowiadaczy, wycieczkach po Roztoczu. W WOŚP i Folkowisku drzemie podobny duch i siła, którą tworzą ludzie, rodzina, przyjaciele i przygoda – podkreśla Marcin Piotrowski, dyrektor festiwalu, a zarazem jeden z wolontariuszy WOŚP w Cieszanowie.

Ciekawy prezent dla WOŚP w Cieszanowie przygotowuje Drapacz Jaj – Leszek Kłysewicz. Gigantyczną pisankę ze strusiego jaja znajdziecie wśród wielu fajnych fantów na wielkim finale WOŚP Cieszanów.

W 2018 roku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całym kraju zebrano rekordową sumę 126 373 804,34 złotych. W tym roku zbierane fundusze zostaną przekazane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.


19 komentarze

  1. Nie skorzystam z zaproszenia ponieważ człowiek który nie respektuje wyroków sądów powszechnych nie powinien organizować tego typu działalności. Niech sam stoi z puchą i zbiera na „karetkiem” pogotowia za michę rosołu :).

  2. Panie „satyr” sprzęt z wośp jest w każdym szpitalu jest potrzebny tym najmłodszym i najsztarszym , więc przez 27 lat pacjęci mają dostęp do najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia! Więc niewiadomo kiedy i nam lub naszym bliskim będzie potrzebna pomoc.

  3. Satyr nawet jak se jurek wezmie banke na zycie 5 na organizacje i i 10 na woodstock to i tak za ponad 100 kupi sprzetu a radio w toruni dostaje na dzialalnosc 160 mln od panstwa a szlahetna paczka zebrala 140 i jest okej jak prezeas paczki dostal wynagrodzenie 100 wiec buraku ic spac

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here