KORMED Futsal Team na drugim miejscu 11. Heiro Futsal Cup

1

W rozegranej w miniony weekend (14-16 grudnia) jedenastej edycji międzynarodowego turnieju Heiro Futsal Cup drużyna KORMED Futsal Team zajęła drugie miejsce.

W rozgrywkach udział wzięły 32 drużyny z Polski i zagranicy. Zwycięzcą turnieju została drużyna Irex Gaz Chorzów, która w finale pokonała (2-0) KORMED Futsal Team.

Dodatkowo zawodnik Kormedu – Radosław Adamski został wybrany MVP, czyli najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

KORMED Futsal Team już od 10 lat dumie reprezentuje miasto Lubaczów. Wygraliśmy razem wiele, zdarzały się też i gorzkie porażki. Przez cały ten czas mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie, za co w imieniu całej drużyny serdecznie dziękuje!! W miniony weekend udało nam się dokonać czegoś wielkiego, zajęliśmy drugie miejsce na podium międzynarodowego turnieju Heiro Cup.  Anonimowa drużyna z małego miasteczka na Podkarpaciu wywalczyła srebro rywalizując z profesjonalnymi zawodnikami z Extraklasy, reprezentantami Polski i wicemistrzem Świata RP6  – czytamy na oficjalnym profilu drużyny.