Gmina Miejska Lubaczów już opublikowała harmonogram odbioru odpadów na 2019 rok. Zawarte są w nim terminy wywozu odpadów zmieszanych, segregowanych, biodegradowalnych oraz elektrośmieci i odpadów wielkogabarytowych.
Poniżej zamieszczamy harmonogramy dla poszczególnych okręgów.
Okręg nr 1, ulice: Kościuszki, Orzeszkowej, Asnyka, Staffa, Baczyńskiego, Dąbrowskiej, Broniewskiego, Przerwy-Tetmajera, Nałkowskiej, Kasprowicza, Zapolskiej, Cicha, Żelichówka, Techniczna, Myśliwska, Walecznych, Kurierów AK, Słowackiego, Norwida, Krasińskiego, Kolejowa, Dolna, Mjr.Sucharskiego Mjr. Hubala, Ofiar Katynia, Żwirki i Wigury, Ks. Haasa Paneckiego, Gen. Przemysława Nakoniecznikoffa, Rynek, Konery.
miesiąc | Rodzaje odpadów | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
odpady mieszane | plastik | papier | szkło | biodegradowalne | elektryczne, wielkogabarytowe | |
styczeń | 14, 28 | 21 | ||||
luty | 11, 25 | 18 | ||||
marzec | 11, 25 | 18 | ||||
kwiecień | 8, 23 | 15 | 15 | |||
maj | 6, 20 | 13 | 13, 27 | 20 | ||
czerwiec | 3, 17 | 10 | 10, 24 | |||
lipiec | 1, 15, 29 | 8, 22 | 8, 22 | |||
sierpień | 12, 26 | 12, 26 | 5, 26 | |||
wrzesień | 9, 23 | 23 | 9, 23 | |||
październik | 7, 21 | 21 | 1, 28 | |||
listopad | 4, 18 | 18 | 25 | 25 | ||
grudzień | 2, 16, 30 | 16 |
Okręg nr 2, ulice: Kraszewskiego, Prusa, Matejki, Kochanowskiego, Rzeczna, Słoneczna, Nowa, Rzemieślnicza, Kard. Wyszyńskiego, Płk. Dąbka, Sportowa, Żuki, Zbożowa, Polna, Sadowa, Wiśniowa, Budowlanych, Kasztanowa, Gen. Sikorskiego, Westerplatte, Krótka, Krasickiego, Piłsudskiego, Kopernika
miesiąc | Rodzaje odpadów | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
odpady mieszane | plastik | papier | szkło | biodegradowalne | elektryczne, wielkogabarytowe | |
styczeń | 2, 15 29 | 22 | ||||
luty | 12, 26 | 19 | ||||
marzec | 12, 26 | 19 | ||||
kwiecień | 9, 23 | 16 | 15 | |||
maj | 7, 21 | 14 | 13, 27 | 21 | ||
czerwiec | 4, 18 | 11 | 10, 24 | |||
lipiec | 2, 16, 30 | 9, 23 | 8, 22 | |||
sierpień | 13, 27 | 13, 27 | 5, 26 | |||
wrzesień | 10, 24 | 24 | 9, 23 | |||
październik | 8, 22 | 22 | 1, 28 | |||
listopad | 5, 19 | 19 | 25 | 26 | ||
grudzień | 3, 17, 31 | 17 |
Okręg nr 3, ulice: Konopnickiej, Unii Lubelskiej, Łokietka, Chrobrego, Korzeniowskiego, Krzywoustego, Witosa, Bohaterów Września, Pszennego, Nowickiego, Abp. Baziaka, Wojska Polskiego, Kombatantów, Batalionów Chłopskich, Grota Roweckiego, Armii Krajowej, Jagiełły, oś. Jagiellonów, Partyzantów, Prof. Misztala, Okrężna, Prof. Witwickiego, Obrońców Lubaczowa
miesiąc | Rodzaje odpadów | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
odpady mieszane | plastik | papier | szkło | biodegradowalne | elektryczne, wielkogabarytowe | |
styczeń | 2, 16, 30 | 23 | ||||
luty | 13, 27 | 20 | ||||
marzec | 13, 27 | 20 | ||||
kwiecień | 10, 24 | 17 | 16 | |||
maj | 8, 22 | 15 | 14, 28 | 22 | ||
czerwiec | 5, 19 | 12 | 11, 25 | |||
lipiec | 3, 17, 31 | 10, 24 | 9, 23 | |||
sierpień | 14, 28 | 14, 28 | 6, 27 | |||
wrzesień | 11, 25 | 25 | 10, 24 | |||
październik | 9, 23 | 23 | 2, 29 | |||
listopad | 6, 20 | 20 | 26 | 27 | ||
grudzień | 4, 18 | 18 |
Okręg nr 4, ulice : Sienkiewicza, Rejtana, Mały Łążek, Parkowa, Monte Casino, Wyspiańskiego, 3-go Maja, Podzamcze, Sobieskiego, Niemirowska, Sosnowa, Kwiatowa, Starzyny, Jaśminowa, Handlowa, Brzozowa, Mazury, Wierzbowa, Klonowa, Jarzębinowa, Akacjowa, Boczna Mazury, Lipowa, Herzoga, Kasztelańska, Królowej Jadwigi, Leszka Białego, Św. Huberta, Wrzosowa, Tarnowskiego, Jeziorańskiego, A. Węgierskiego, Poziomkowa, Zibura, Jaworowa, Ostrowiecka, Sieniawskiego, Opolczyka, Sudel, Pakosława, Tulipanowa, Gołuchowskiego, Łukasiewicza, Strażacka, Dworska, Różana, Fiołkowa, Franciszka Mazurkiewicza, oś. Mickiewicza, Pluchy.
miesiąc | Rodzaje odpadów | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
odpady mieszane | plastik | papier | szkło | biodegradowalne | elektryczne, wielkogabarytowe | |
styczeń | 3, 17, 31 | 24 | ||||
luty | 14, 28 | 21 | ||||
marzec | 14, 28 | 21 | ||||
kwiecień | 11, 25 | 18 | 17 | |||
maj | 9, 23 | 16 | 15, 29 | 23 | ||
czerwiec | 6, 19 | 13 | 12, 26 | |||
lipiec | 4, 18 | 11, 25 | 10, 24 | |||
sierpień | 1, 14, 29 | 16, 29 | 7, 28 | |||
wrzesień | 12, 26 | 26 | 11, 25 | |||
październik | 10, 24 | 24 | 3, 30 | |||
listopad | 7, 21 | 21 | 27 | 28 | ||
grudzień | 5, 19 | 19 |
Okręg nr 5, ulice: Mickiewicza, Piaski, Piaskowa, Wodna, Rolna, Zielona, Leśna, Szpitalna, Szopena, Przemysłowa, Leszczyńskiego, Szymańskiego, Kruczka, Ogrodowa, Pod Borem Obrońców Lwowa, B.Gwoździa, Dębickiego.
miesiąc | Rodzaje odpadów | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
odpady mieszane | plastik | papier | szkło | biodegradowalne | elektryczne, wielkogabarytowe | |
styczeń | 4, 18 | 25 | ||||
luty | 1, 15 | 22 | ||||
marzec | 1, 15, 29 | 22 | ||||
kwiecień | 12, 26 | 19 | 18 | |||
maj | 10, 24 | 17 | 16, 30 | 24 | ||
czerwiec | 7, 21 | 14 | 13, 27 | |||
lipiec | 5, 19 | 12, 26 | 11, 25 | |||
sierpień | 2, 16, 30 | 16, 30 | 8, 29 | |||
wrzesień | 13, 27 | 27 | 12, 26 | |||
październik | 11, 25 | 25 | 4, 31 | |||
listopad | 8, 22 | 22 | 28 | 29 | ||
grudzień | 6, 20 | 20 |
Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.