W sieci dostępne są klipy, w których Mela Koteluk i Paweł Domagała prezentują muzyczne wersje opinii internautów o wybranych firmach. W jednym z nich aktor śpiewa o marce HOP Design, którą współtworzy lubaczowianin – Konrad Hulak z żoną Kingą Chmielarz-Hulak.

Kampania ING Banku Śląskiego „Dobry głos dla firm” powstała na przekór wszechobecnemu hejtowi w sieci. Internauci dzielili się dobrą opinią o danej firmie, która później stawała się tematem piosenki wykonanej przez artystów znanych ze świata show biznesu – Melę Koteluk i Pawła Domagałę. Na początku grudnia jedna z klientek firmy HOP Design – Kasia zostawiając komentarz „Jak sobie pościelisz, to nie wyjdziesz z łóżka!” zainspirowała Pawła Domagałę do realizacji klipu. Słowa i melodia wyjątkowo wpadają w ucho.

Powyższy filmik, to tylko jedna z wielu pozytywnych opinii o firmie HOP Design, którą współtworzy pochodzący z Lubaczowa Konrad Hulak. Marka, w ofercie której znajdują się m.in. lampy wiszące i stojące oraz tekstylia – ręczniki i pościele, łączy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne wykonanie. Stawia na wysoką jakość, solidną produkcję i polski design. Osoby współtworzące produkty wykorzystują szlachetne i naturalne materiały. Ich artykuły docenili liczni klienci w kraju, ale też Holendrzy, Belgowie, Anglicy i Francuzi, a nawet mieszkańcy Australii i Stanów Zjednoczonych.

Produkty firmy nagradzane są na licznych konkursach, m.in. European Product Design Award (2018), Must Have (2018, 2017, 2016, 2015) i Make Me! (2015), a ich Lampa Latarnia w kwietniu 2016 roku została Produktem Miesiąca magazynu ICON. Twórcza działalność firmy jest również przewodnim tematem artykułów prasowych publikowanych przez branżowe media. Produkty firmy kilkukrotnie polecał m.in. magazyn Forbes. W najbliższym czasie marka chce zaistnieć także na rynkach azjatyckich i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Produkty HOP Design można kupić w sklepie internetowym hop-design.eu i fiufiu.com oraz na innych polskich i zagranicznych portalach. Może warto sprawić bliskiej osobie przyjemność i zostawić dla niej coś pod choinką od firmy, która stawia na polską solidną produkcję nadając nową formę temu, co może wydawać się oczywiste?

Kinga Chmielarz-Hulak, rocznik 1988. Wnuczka uznanych artystów Romana i Heleny Husarskich. W Krakowie ukończyła Wzornictwo Przemysłowe na ASP. Ma doświadczenie w projektowaniu m.in. mebli i elektroniki dla takich firm jak Paged, Mokee.

Konrad Hulak, rocznik 1982, absolwent SP Nr 1 Lubaczowie, LO w Lubaczowie, ukończył komunikację społeczną z dziennikarstwem na UJ. Był odpowiedzialny za sukces takich potententatów branży jak supersklep.pl i zooplus.pl.

 


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here