W sobotę oficjalne otwarcie Salonu Zdrowia i Urody AGMA

1

Na sobotę (15 grudnia) zaplanowano oficjalne otwarcie nowego Salonu Zdrowia i Urody AGMA przy ul. Kościuszki w Lubaczowie. Z tej okazji czekają na Was zniżki do nawet 40 %.

W sobotę (15 grudnia) do nowego lokalu przy ul. Kościuszki 82 (dawniej gabinet Salamandra) mogą przyjść wszyscy zainteresowani swoim wyglądem i zdrowiem. Tego dnia oficjalnie rozpocznie działalność Salon Zdrowia i Urody AGMA, a na miejscu będzie możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą placówki, skorzystania z bezpłatnych porad, otrzymania darmowych próbek kosmetyków i dużych promocji.

– Każdy kto odwiedzi nas w dniu otwarcia może liczyć na 20 % zniżki do dokonanej rezerwacji. Jeszcze większa zniżka, bo aż 40 % czeka na osoby, które dokonają rezerwacji przed sobotą – informuje AGMA.

Salonu Zdrowia i Urody AGMA nie jest kolejnym zwykłym salonem kosmetycznym, a miejscem wyjątkowym, gdzie każdy spotka się z indywidualnym holistycznym podejściem. Właścicielka salonu Jolanta Magdalena Presch to wykwalifikowana kosmetyczka (technik usług kosmetycznych), ale także absolwentka studiów wyższych oraz licznych kursów i szkoleń z zakresu naturoterapii, dietetyki klinicznej i ziołolecznictwa.

– Połączenie analizy problemów zdrowotnych, stylu życia i wykluczenie przeciwwskazań oraz właściwy dobór specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, naturalnych suplementów, kosmetyków i diety pomoże poprawić wygląd, zdrowie i samopoczucie – przekonuje Jolanta Presch.

Salon zaprasza kobiety i mężczyzn, którzy:
– chcą „zrobić coś dla siebie” – zabiegi same w sobie odprężają i poprawiają nastrój, a konsultacja z zakresu medycyny naturalnej może wspomóc powrót do pełni sił i zdrowia,
– czują niechęć do swego ciała z powodu zbędnych kilogramów, celulitu czy zmarszczek,
– chcą cieszyć się piękną cerą bez trądziku, zaskórników, przebarwień,
– planują ślub i chcą w tym wyjątkowym dniu czuć się pięknie i wspaniale – w czym pomogą odpowiednio wcześniej dobrane zabiegi i sposoby żywienia,
– chcą wyglądać młodziej, odmłodzić twarz, szyję i dekolt – nadać im elastyczności, kolorytu, pozbyć się drobnych zmarszczek.

Ofertę, aktualną promocję i wydarzenia można śledzić na www.facebook.pl/salonagma lub www.salonagma.pl.

Aby skorzystać z promocji – 40% należy do piątku (14.12) włącznie umówić się telefonicznie na wizytę: 609 619 868.

Materiał promocyjny.


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here