Tragiczny wypadek w Kobylnicy Ruskiej [KOMUNIKAT POLICJI]

0

Lubaczowscy policjanci pracowali w piątkowe (07.12) popołudnie na miejscu wypadku, do którego doszło w Kobylnicy Ruskiej. W zdarzeniu śmierć poniósł kierujący 63-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

W wypadku w krótkim komunikacie pisaliśmy już w piątek, a dziś Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie wydała obszerniejsze informacje w tej sprawie.

Do wypadku doszło w piątek przed godz. 15. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący hyundaiem tucson, na prostym odcinku drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, taranując znak drogowy wjechał do rowu i dachował. Kierowca pojazdu, 63-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego poniósł śmierć na miejscu. Jego pasażerka 56-letnia mieszkanka tego samego powiatu z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Zabezpieczone dowody pozwolą wyjaśnić przyczyny tego zdarzenia – czytamy na stronie KPP w Lubaczowie.

Policjanci przypominają, że warunki atmosferyczne z dnia na dzień mogą być coraz gorsze, co może się przekładać na utrudnienia w ruchu pojazdów.

Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości jazdy do warunków atmosferycznych. Lekceważenie tych zagrożeń może okazać się tragiczne w skutkach dla nas samych oraz innych uczestników ruchu drogowego.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here