Megasonex – szczoteczki dla każdego

0

Szczoteczka elektryczna ultradźwiękowa to gadżet, który spodoba się wielu ludziom, którzy wybierają proste rozwiązanie w doborze odpowiedniej szczoteczki do zębów. Higiena i profilaktyka jamy ustnej to najlepszy sposób na piękne i zdrowe zęby. Wielu ludzi odchodzi od tradycyjności i wybiera szczoteczki nowszej generacji. Szczoteczka nowej generacji to przede wszystkim szczoteczka ultradźwiękowa. Ten produkt to obecnie nowość na rynku, dzięki niej możemy dokładnie zadbać o nasze zęby.

Szczoteczka MEGASONEX to jedna z niewielu szczoteczek na rynku, która faktycznie wykorzystuje technologię ultradźwiękową. Ultradźwięki to nowa broń w usuwaniu nalotu oraz w walce z płytką bakteryjną. Szczoteczki te zwalczają nalot i płytkę nie poprzez mechaniczne ścieranie, lecz za pomocą działania ultradźwięków, podają eksperci z https://www.happydental.pl/category/megasonex. Urządzenie te jest polecane szczególnie osobom mającym problemy z dziąsłami, noszącym aparaty ortodontyczne. Posiadającym uzupełnienia protetyczne i osobom z implantami zębowymi.

Szczoteczka ultradźwiękowa

Nowoczesna szczoteczka ultradźwiękowa MEGASONEX jest miękka i delikatna. Dzięki tym właściwościom dokładnie czyści zęby. Szczoteczka ultradźwiękowa to idealny produkt dla każdego, kto pragnie zadbać o prawidłową higienę całej jamy ustnej. Regularne stosowanie szczoteczki pozwala zachować zdrowe i czyste zęby oraz bardzo korzystnie wpływa na stan dziąseł, poprawiając krążenie w całej jamie ustnej.

Zasada działania szczoteczki ultradźwiękowej:

Ultradźwięk to dźwięk o częstotliwości tak wysokiej, że ludzkie ucho przestaje na nie reagować. Dlatego też fale emitowane przez szczoteczkę MEGASONEX nie są dla nas słyszalne. Zastosowana w naszej szczoteczce częstotliwość fal ultradźwiękowych jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Ponadto fale ultradźwiękowe wykorzystywane są do leczenia złamań i uszkodzeń kości oraz do gojenia się ran. Ultradźwięki wykazują również działanie antybakteryjne, dlatego szczoteczka jest skuteczna i higieniczna.

Szczoteczka, która posiada technologię fal ultradźwiękowych nie usuwa nalotu wyłącznie poprzez mechaniczne ścieranie. Produkt ten usuwa je za pomocą ultradźwięków, które rozbijają płytkę nazębną. To specyficzne działanie jest możliwe do osiągnięcia przy wykorzystaniu specjalnego kryształu MEGACRYSTAL. Kryształ ten umieszczony jest w główce szczoteczki, który wprawiony w ruch wytwarza fale ultradźwiękowe. Najczęściej o częstotliwości 1,6 Mhz = 1.600.000 Hz. Częstotliwość ta odpowiada aż 96.000.000 pulsacji na minutę i jest wielokrotnie większa niż w przypadku tradycyjnych oraz sonicznych szczoteczek do zębów. Szczoteczka MEGASONEX niezależnie od wybranego trybu pracy zawsze generuje fale ultradźwiękowe. Jest to również jedyna szczoteczka na rynku, która łączy działanie fal ultradźwiękowych wraz z ruchami sonicznymi szczoteczki.

Stosowanie szczoteczki Megasonex pozwala na bardzo delikatne czyszczenie. Dzięki temu unikamy ścierania się szkliwa oraz podrażnień dziąseł, które mogą pojawić się przy korzystaniu nieodpowiednich szczoteczek. Szczoteczki ultradźwiękowe czyszczą lepie jamę ustną oraz przestrzenie międzyzębowe. Prawidłowa higiena podczas szczotkowania zębów jest bardzo istotna. Szczoteczka ta działa pozytywnie na dziąsła poprawiając krwiobieg w naczyniach krwionośnych jamy ustnej poprzez delikatny masaż poddanych falom ultradźwiękowych powierzchni ciała. Stosowanie szczoteczki do zębów MEGASONEX zapewnia jamie ustnej uczucie świeżości i czystości.

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here