Jak wybrać choinkowe lampki led?

0

Lampki choinkowe dodają drzewku blasku i stanowią jego ozdobę już od wielu lat. Wykorzystuje się je także do dekoracji zewnętrznej domu i ogrodu. Można nimi ozdobić również balustradę balkonu lub tarasu, by nadać im nieco świątecznego wyglądu. Szeroka oferta lampek choinkowych nierzadko wprawia w zakłopotanie. Jak wybrać najlepszy model, który posłuży nam na dłużej, niż jeden sezon? Sprawdźmy, na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów.

Lampki choinkowe – bezpieczeństwo przede wszystkim

Białe lub wielokolorowe, okrągłe, gwiazdki bądź serduszka, z dłuższym lub krótszym sznurem. Przed Świętami sklepowe półki uginają się pod ciężarem lampek różnego typu. Wybierając model dla siebie, zwykle kierujemy się względami estetycznymi. Dopasowujemy światełka do koloru bombek lub aranżacji swojego wnętrza. Równie ważne jest jednak bezpieczeństwo, dlatego zanim dokonamy zakupu, upewnijmy się czy na opakowaniu produktu widnieje oznaczenie CE, informujące o posiadaniu przez lampki wymaganych atestów i spełnianiu wszelkich niezbędnych norm. Jeśli szukamy lampek do ogrodu, wybierzmy model przeznaczony do stosowania na zewnątrz. Duży wybór rozmaitych światełek znajdziemy w sklepie internetowym YourHomeStory. W jego ofercie dostępne są nieprzeciętne lampki w kształcie reniferów i choinek, a także świetlne kurtyny i siatki. Dużą popularnością cieszą się obecnie lampki LED (light emitting diode). Zamiast żarówek są one wyposażone w trwałe i energooszczędne diody LED. Ich światło może być ciepłe lub zimne, w zależności od naszych upodobań.

Lampki LED – bogaty wybór wzorów

Klasyczne lub o nietypowym kształcie, w formie sopelków, nitek lub świetlnych węży…. Wybór lampek LED jest ogromny (https://yourhomestory.com.pl/kategorie-specjalne/boze-narodzenie/lampki-led). Poszczególne modele różnią się nie tylko kształtem lampek, ale też długością sznura, zagęszczeniem diod oraz efektami specjalnymi. Na rynku dostępne są światełka, których delikatne, sekwencyjne migotanie przywodzi na myśl padający śnieg. Inne mienią się wielokolorowym blaskiem. Na miłośników prostoty natomiast czekają lampki emitujące stałe światło o ciepłej barwie. Mimo, że światełka zwykle umieszcza się na choince, równie dobrze prezentują się jako ozdoba okna, drzwi czy kominka. Poza lampkami, wykonanymi z tworzywa sztucznego, w sklepie YourHomeStory można znaleźć także wyjątkowe, stworzone z drewna wzory. Nadają one choince niepowtarzalnego wyglądu, a ich przytłumione światło sprawia, że pokój nabiera przytulności i ciepła. Warto wybrać takie światełka, które będą doskonale komponować się z zawieszonymi na drzewku ozdobami oraz panującym we wnętrzu stylem.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here