Specjalne menu na andrzejkowy weekend w Kresowej Osadzie

0

Idealne andrzejkowe menu powinno być zmysłowe i rozgrzewające. Takie właśnie kulinarne propozycje przygotował szef kuchni Kresowej Osady Andrzej Węgierak na najbliższy weekend. Jakie dania się w nim znalazły?

Ostatnie weekendy udowodniły, że mieszkańcy Lubaczowa i okolic, ale także goście z dalszych zakątków naszego regionu, pokochali pyszne jedzenie, które serwowane jest w Kresowej Osadzie. Do Baszni Dolnej wszyscy przyjeżdżają właśnie za sprawą dań, które serwuje miejscowa restauracja. Niektórzy dla tego smaku są w stanie pokonać nawet sto kilometrów.

Sporo gości można spodziewać się zapewne w najbliższy weekend, na który szef kuchni Andrzej Węgierak przygotował specjalne menu. Kulinarna przygoda toczyć się będzie przy tatarze ze śledzia z pieczonymi warzywami i grzanką (14 zł), pierogu faszerowanym mięsem , warzywami i serem żółtym podanym z sosem czosnkowym i pomidorowym (tzw. czeburek 18 zł), makaronie z krewetkami i pomidorami koktajlowymi w sosie śmietanowo maślanym z natką pietruszki (22 zł) i podwieszanych żeberkach marynowanych w miodzie (19 zł). Na deser proponuje się przepyszny torcik bezowy z kremem malinowym (15 zł). Co ciekawe, dla wszystkich solenizantów – Andrzejów, przygotowany będzie darmowy kieliszek wódki Baczewski lub wina. W restauracji zamówić będzie można również sprawdzone od tygodni dania z jesiennego menu, wśród nich choćby królik pieczony w sosie własnym.

W sobotę restauracja czynna będzie w godzinach 12:00 – 21:00, a w niedzielę 12:00-18:00. Ze względu na spore zainteresowanie warto z wyprzedzeniem zapowiedzieć swoją wizytę. Rezerwacji stolików dokonać można dzwoniąc pod numer telefonu: 500 738 500.

Poznajcie jesienne menu.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here