Mieczysław Golba nowym członkiem zarządu PZPN

0

Prezes Podkarpackiego ZPN-u Mieczysław Golba został w czwartek (22.11) nowym członkiem Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Stało się tak wobec złożonej rezygnacji z pełnionej funkcji, byłego Prezesa Górnika Łęczna Artura Kapelko.

Fot. laczynaspilka.pl

– Ogromnie się cieszę, że Podkarpacki ZPN ponownie ma swojego przedstawiciela w najwyższych futbolowych władzach. To bardzo ważna decyzja dla naszego regionu – powiedział M. Golba. Prezes Podkarpackiego ZPN zapewnił, że będzie dążył i zabiegał o to, by jak najlepiej dbać o rozwój polskiej piłki – czytamy na stronie Radia Rzeszów.

Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego PZPN uzyskał kolejno największą liczbę głosów, stąd właśnie on zajął miejsce Artura Kapelko.

Mieczysław Golba, który prezesem podkarpackiego ZPN-u jest od lutego 2016 roku, do zarządu PZPN-u został powołany na okres do najbliższego Walnego Zgromadzenia Delegatów, w trakcie którego odbędą się wybory członka Zarządu PZPN na pozostały okres kadencji.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here