Przed nami teatralna niedziela

0

W niedzielę (25.11) czekać będą na nas sceniczne niespodzianki. W Krowicy Samej wystąpi Teatr Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury, a w Oleszycach – Teatr Amatorski Florianum.

Fot. GOK w Narolu, arch.

W Domu Kultury w Krowicy Samej o godz. 15:00 wystawiony zostanie spektakl „Polowanie na męża” w reżyserii Heleny Zając. Na scenie pojawią się Ryszard Kowal, Magdalena Grabińska-Serek, Janusz Skubisz, Anna Kaczor, Halina Konopka, Zenon Krasowski, Roch Maśko, Irena Postrzech i Bogdan Gierula. Aktorzy zaprezentują wesołe przedstawienie, pełne zwrotów akcji i subtelnej kpiny z ludzkich charakterów. Bohaterowie komedii dla „ciut przerosłej” córki urządzą polowanie na odpowiedniego męża.

Z kolei w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach o godz. 18:00 z inscenizacją „Co będzie” w reżyserii Doroty Szularz, Elżbiety Wajs i Sylwii Świętojańskiej wystąpią Krzysztof Szawara, Marta Chodasewicz, Sylwia Świętojańska, Wiesław Ciećka, Marek Pudełko, Małgorzata Kołodziej i Tomasz Pawelec. Aktorzy przedstawią swój najnowszy spektakl składający się z wybranych utworów Aleksandra Fredry.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here