Zmiana władzy w powiecie lubaczowskim w obiektywie [NASZA FOTORELACJA]

5

Wtorkowa (20.11) inauguracyjna sesja Rady Powiatu Lubaczowskiego VI kadencji przyniosła sporo emocji. Po prawie dwudziestu latach rządzenia, ze stanowiskiem starosty lubaczowskiego pożegnał się Józef Michalik, a władzę w powiecie przejęli radni Prawa i Sprawiedliwości i KWW Samorząd Lubaczowski. Polecamy naszą fotorelację w tych wydarzeń.

5 komentarze

  1. Temu koszulowemu wyborcy powinni jeszcze koszule na zmianę kupić .Najlepiej koloru zielonego z koniczynka w kolnierzyku dla udokumentowania opcji.Reprezentanci powinni znać protokoły abc i w takich miejscach nie robić folkowiska ,chyba że go żona z domu pod most wyrzuciła za zmianę starosty.

  2. W Związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego oraz jesiennych wyborów Parlamentarnych Zwracamy się z Apelem do mieszkańców Powiatu Lubaczowskiego . Szanowni Wyborcy zwracamy się do wszystkich wyborców Powiatu lubaczowskiego aby utworzyć na terenie całego Powiatu Lubaczowskiego Stowarzyszenie NIE DLA SPADOCHRONIARZY aby nikt nie zagłosował bez względu na przynależność partyjną na żadnego kandydata z poza Naszego Powiatu Nie dajmy sie omamić że ktoś jest na Plakacie z Prezesem lub innym znanym politykiem głosujmy na kandydata Naszego Powiatu Taki Komitet Powstanie będziemy bardzo aktywnie informować mieszkańców kto jest tak zwanym spadochronem i na kogo nie należy oddać ani jednego głosu

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here