„Wspomnień czar”, czyli dancing międzypokoleniowy w Lubaczowie

0

Pierwsza w Lubaczowie międzypokoleniowa impreza taneczna odbędzie się 23 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2. Dancing w rytmie muzyki z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych będzie świetną okazją do zabawy dla całej rodziny. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

fot. fb.com/MajewskiBanda

Ideą Dancingu jest łączenie pokoleń oraz przełamywanie stereotypów związanych z wiekiem. Ponadto wydarzenie ma zachęcić i zainspirować do spojrzenia na historię ostatnich dekad z nieco innej perspektywy – przez pryzmat zmieniającej się mody i stylów muzycznych oraz dać możliwość spędzenia dobrze czasu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do godziny 21.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, obowiązują jednak stroje z minionych dekad, ponieważ ramach Dancingu zorganizowany zostanie konkurs stylizacji. Dzięki temu wydarzenie zamieni się w kolorową zabawę, na której obecni będą m.in. tancerze disco, hippisi i przedstawiciele glam rocka z lat 70-tych oraz eleganckie panie w sukienkach z lat 60-tych.

Na międzypokoleniową imprezę taneczną zapraszamy całe rodziny. Podczas wydarzenia zagra na żywo Zespół Majewski Band. Przewidziany jest także poczęstunek, który przygotują uczestnicy projektu „Międzypokoleniowe smaki życia” – zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie to organizowane jest w ramach projektu „Na tropie własnej tożsamości kulturowej” realizowanego przez Miejski Dom Kultury w Lubaczowie we współpracy z Gminą Miejską Lubaczów w partnerstwie ze Szkołą Podstawową nr 2 oraz Muzeum Kresów i jest jednym z punktów programu tegorocznych Dni Seniora w naszym mieście.

Projekt w ramach którego realizowany jest Dancing dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

elubaczow.com, informacja nadesłana


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here