Prelegenci kongresu 590 spotkali się z młodzieżą w Oleszycach [ZDJĘCIA]

1

W środę (14.11) Zespół Szkół w Oleszycach odwiedzili prelegenci trwającego w podrzeszowskiej Jasionce kongresu 590. Przedstawiciele amerykańskiej delegacji odwiedzili nasz region na zaproszenie dyrektor podkarpackiego oddziału ARiMR Teresy Pamuły.

„Przyszłość należy do kreatywnych pasjonatów” – takie hasło przyświecało środowemu spotkaniu w Zespole Szkół w Oleszycach. Z młodzieżą spotkała się delegacja prelegentów kongresu 590 w składzie: Maciej Golubiewski – konsul w Nowym Yorku, Thomas Lee – współzałożyciel i Partner Zarządzający w Fundstrat Global Advisors Twitter, główny strateg ds. aktywów w J.P. Morgan, George Close – generał armii Stanów Zjednoczonych, prezes SPECTRUM Group, Apolo Ohno – zdobywca ośmiu medali olimpijskich, na trzech kolejnych edycjach Igrzysk Zimowych, w dyscyplinie łyżwiarstwa szybkiego, Ireneusz Lubaczewski – dyrektor Polskiej Izby Handlowej w Waszyngtonie.

Zaproszeni goście mówili wiele m.in. o prowadzeniu biznesu, skutecznej drodze do sukcesu i zasadach jakimi trzeba kierować się w życiu.

Galeria zdjęć, fot. Zespół Szkół w Oleszycach.


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here