Udana kwesta przy lubaczowskim cmentarzu

0

Ponad 7,6 tys. zł udało się zebrać podczas tegorocznej kwesty, która miała miejsce w Dniu Wszystkich Świętych przy cmentarzu komunalnym w Lubaczowie. Środki przeznaczone zostaną na renowację zabytkowych nagrobków.

Fot. Tomasz Mielnik, arch.

Podziękowania do wszystkich, którzy wsparli finansowo kwestę kieruje Zarząd Towarzystwa Miłośników Ziemi Lubaczowskiej. W tym roku udało się zebrać fundusze w rekordowej wysokości 7 627,67 zł (w 2017 roku była to kwota 6 565,45 zł).

– Szczególne wyrazy wdzięczności Zarząd TMZL pragnie złożyć organizacjom i osobom kwestującym. W tym roku kwestowali: samorządowcy – władze miasta i powiatu, członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Lubaczowskiej, nauczyciele szkół miejskich i powiatowych, działacze i sportowcy MKS pogoń-Sokół oraz strzelecki pododdział zabezpieczenia Jednostki Strzeleckiej 2033 im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie. Za poświęcony czas i zaangażowanie na rzecz szlachetnego przedsięwzięcia należą się im szczególne wyrazy uznania i podziękowania ze strony władz samorządowych, organizatorów i lubaczowian.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here