Po raz czwarty Kresowa Osada otwiera się na współpracę z podmiotami z szeroko rozumianej branży ślubnej. W grudniową niedzielę (9.12) organizuje Targi Ślubne i już teraz zachęca wystawców do zgłaszania swojego udziału.

Organizatorzy chcą, by Kresowa Osada na chwilę stała się Pałacem Ślubów, który stanowić będzie niezastąpioną strefę dla narzeczonych. Namawiają wystawców do zaprezentowania swojej oferty szerszemu gronu. W hali konferencyjno-bankietowej „Przystanek Kresy”, bo tam usytuowane będą powierzchnie handlowe, wystawić swoją ofertę mogą salony sukien ślubnych, jubilerzy, fotografowie, cukiernie, kosmetyczki, fryzjerzy, zespoły muzyczne, itp. Głównym celem wydarzenia jest pokazanie jak największej liczby wystaw z różnych dziedzin i danie tym samym możliwości przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru produktów i usług.

Targi Ślubne są wdzięcznym tematem i cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zawsze są nagłaśniane w prasie, radiu, telewizji i Internecie. Szeroko zakrojona promocja skutecznie „ściąga” zainteresowanych. W poprzedniej edycji Targów w Kresowej Osadzie pojawiło się prawie 5 tys. zwiedzających, a zdecydowana większość wystawców pozyskał w ich trakcie nowych klientów.

Wystawcy chcący zgłosić swój udział powinni zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę w wysokości 100 zł netto + 23% Vat (123 zł brutto). Cena obejmuje otrzymanie jednego stanowiska wystawowego (stół 1,5m., 1 krzesło, gniazdko 230 V). Targi w Kresowej Osadzie nie mają charakteru komercyjnego, a wszystkie opłaty rejestracyjne przeznaczone będą na promocję wydarzenia.

Więcej informacji na stronie www.kresowaosada.pl.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here