Oleszyce: Udowodnili, że mają talent

0

W niedzielne (28.10) popołudnie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbyła się kolejna edycja Przeglądu Twórczości Dziecięcej „Mam Talent”. W jego ramach 25 uczestników zaprezentowało się w 15 występach.

Fot. oleszyce.pl

Popisy oceniało jury w składzie: Marek Majcher, Irena Janiszkiewicz i Monika Jezuit. Występy nagrodzono w czterech kategoriach: taniec, gra na instrumencie, śpiew solo, śpiew w duecie/zespole.

W kategorii taniec I miejsce zajął Filip Bogusz, a II – Martyna Lewandowska. W kat. „gra na instrumencie” zwyciężyła Zuzanna Bogusz, a drugie miejsce zajęła Judyta Hałucha. W „śpiewie solo” równie dobrze wypadła Marzena Chamiga i Amelia Szpunar (ex aequo I miejsce), II miejsce przypadło Joannie Wyrwa, III Natalii Flis, a IV zajęły: Aleksandra Łabędź ex aequo z Mają Stefanów i Zuzanną Stefanów.

W kategorii „śpiew w duecie/zespole” przyznano nagrody: I miejsce – Julia i Magdalena Kalmuk, II miejsce – Wiktoria Maj i Kinga Rodzeń ex aequo Klasa III z SP w Futorach (w składzie: Mateusz Turza, Nadia Romaniszyn, Maciej Chrystyna, Klaudia Żrałka, Aleksandra Borysowicz, Julia Żrałka i Grzegorz Osztap), III miejsce Natalia Trzebińczyk, Maja Karczmarz, Aleksandra Wojtak.

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleszycach. Poczęstunek dla uczestników ufundowała Pani Krystyna Sopel z Piekarni Oleszyce.

elubaczow.com, oleszyce.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here