Małe co nieco w lubaczowskim Carpe Diem. Skorzystaj z jesiennej promocji!

6

Lubaczowska kawiarnia Carpe Diem w listopadzie wprowadza atrakcyjną promocję. Od poniedziałku do piątku klienci zamawiający kawę cappuccino lub latte otrzymają darmowe ciasto.

„Carpe Diem” znane jest nam jako „chwytaj dzień”, ale klienci cafe-baru mieszczącego się na ul. Unii Lubelskiej 22 w Lubaczowie (na przeciwko przystanku autobusowego) poznali inny, nieco smaczniejszy wymiar tej sentencji. Carpe Diem to filozofia ujęta na talerzu, dająca energię na cały dzień. To kulinarne filary najwyższej jakości składników, które w trosce o dobro konsumentów są oryginalnie komponowane. To wreszcie idealne miejsce dla dwojga, dzieci, rodzin czy osób dbających o linie. W menu znaleźć można sałatki, ciasta domowe, jedne z najlepszych w regionie gofry i desery lodowe. O unikalności karty świadczy bogaty wybór napojów, wśród których znajdują się świeżo mielona kawa, aromatyczna herbata i odżywcze smoothies czy świeżo wyciskane soki.

W ostatnim czasie oferta cafe-baru rozszerzyła się o trunki dla pełnoletnich (piwo), a dla osób czekających na przystanku o przekąski typu fast food (frytki, zapiekanki). Dodatkowo, na czas jesienno-zimowy, lokal wprowadza zupy-krem, hot-dogi i tosty.

Zachęcamy również do zaglądnięcia na stronę Facebook Carpe Diem.

Materiał promocyjny

Zobacz także

6 komentarze

  1. Bylam, widzialam, kosztowalam – niezapomniane doswiadczenie. Profesjonalna, przyjemna obsluga. Wysmienite jedzonko i napoje. Moje ulubione sa ciasta – zawsze przepyszne i swieze. I jeszcze bardzo smakowala mi salatka z kurczakiem, gruszka i sliwka. Najlepsza jaka jadlam ?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here