Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel, który przez kolejne pięć lat będzie pełnił swoją funkcję, skierował do mieszkańców podziękowania za udział w wyborach i uzyskane poparcie.

Szanowni Państwo,
Drodzy Mieszkańcy Gminy Lubaczów,

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Państwu za udział w tegorocznych wyborach samorządowych, które odbyły się 21 października b.r. Liczna obecność mieszkańców gminy Lubaczów przy urnach, o czym świadczy frekwencja wynosząca 57,98%, dała wyraz Państwa zainteresowania i zaangażowania w sprawy naszej małej Ojczyzny.

Dziękuję wszystkim, którzy w niedzielnych wyborach poparli moją kandydaturę na Wójta Gminy Lubaczów. Zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyli traktuję jako zobowiązanie do sumiennej pracy na rzecz gminy Lubaczów. Zapewniam, że z największym zaangażowaniem i oddaniem będę wykonywał powierzoną mi funkcję. Pragnę podkreślić, że problemy i potrzeby każdego mieszkańca, poszczególnych sołectw, jak i całej naszej społeczności gminnej są dla mnie bardzo istotne i uczynię wszystko, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, związanym z rozwojem gminy Lubaczów.

Raz jeszcze dziękuję za życzliwość i poparcie.

Wiesław Kapel


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here