Wyniki wyborów na Burmistrza Miasta Lubaczowa

10

W pierwszej turze wyborów na burmistrza miasta Lubaczowa wygrał Krzysztof Szpyt z wynikiem 2 148 głosów. Zmierzy się on w drugiej turze wyborów z Alicją Antonik, która uzyskała drugi wynik – 1 050 głosów. Druga tura wyborów przewidziana jest na 4 listopada br.

W wyborach samorządowych na urząd burmistrza Miasta Lubaczowa uprawnionych do głosowania było 10 034 osób. Udział w głosowaniu wzięło 5 229 osób, a frekwencja wyniosła 52,11%. 58 głosów zostało zakwalifikowane jako głosy nieważne.

Kandydat Liczba głosów
Alicja Antonik
KW Prawo i Sprawiedliwość
1050
Paweł Dobrowolski
KW Wolni i Solidarni
778
Zbigniew Hass
KWW „Czas na zmiany”
332
Marek Małecki
KWW Porozumienie dla Lubaczowa
863
Krzysztof Szpyt
KWW Samorząd Lubaczowski
2148

 


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

10 komentarze

  1. Szkoda, że nie rozumiecie, że w drugiej turze wyborów będzie wybór między PiS oficjalnym – Antonik, a PiS ukrytym – Szpyt. Obydwie opcje są dla PiS zadowalające, a K. Szpyt to pewny kandydat Pani Schmidt – Rodziewicz, o czym inteligentny wyborca zorientowany co w trawie piszczy powinien wiedzieć oddając swój głos.

  2. Krzysztof Szpyt powinien być zmieniony … Ta kadencja plus kadencje wczesniej.. Jemu juz wystarczy. Dopuśćmy Panią Alicję i zobaczymy jak będzie. Działajmy tak aby doprowadzać do zmian a nie płakać bo nie było na kogo głosować :). Pani Alicjo mam nadzieje że to będzie Pani Kadencja!!

  3. „Jemu już wystarczy”? Co to ma być? Zmiana dla samej zmiany? „Dopuśćmy Panią Alicję i zobaczymy jak będzie.” To jakiś żart? To jakaś loteryjka? Obstawiamy w ciemno i zobaczymy jak będzie? Wystarczy, że zrobimy na złość Szpytowi? Większych głupot już dawno nie czytałem.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here