Wyniki wyborów na Burmistrza Miasta Lubaczowa

10

W pierwszej turze wyborów na burmistrza miasta Lubaczowa wygrał Krzysztof Szpyt z wynikiem 2 148 głosów. Zmierzy się on w drugiej turze wyborów z Alicją Antonik, która uzyskała drugi wynik – 1 050 głosów. Druga tura wyborów przewidziana jest na 4 listopada br.

W wyborach samorządowych na urząd burmistrza Miasta Lubaczowa uprawnionych do głosowania było 10 034 osób. Udział w głosowaniu wzięło 5 229 osób, a frekwencja wyniosła 52,11%. 58 głosów zostało zakwalifikowane jako głosy nieważne.

Kandydat Liczba głosów
Alicja Antonik
KW Prawo i Sprawiedliwość
1050
Paweł Dobrowolski
KW Wolni i Solidarni
778
Zbigniew Hass
KWW „Czas na zmiany”
332
Marek Małecki
KWW Porozumienie dla Lubaczowa
863
Krzysztof Szpyt
KWW Samorząd Lubaczowski
2148

 

Zobacz także

10 komentarze

  1. Szkoda, że nie rozumiecie, że w drugiej turze wyborów będzie wybór między PiS oficjalnym – Antonik, a PiS ukrytym – Szpyt. Obydwie opcje są dla PiS zadowalające, a K. Szpyt to pewny kandydat Pani Schmidt – Rodziewicz, o czym inteligentny wyborca zorientowany co w trawie piszczy powinien wiedzieć oddając swój głos.

  2. Krzysztof Szpyt powinien być zmieniony … Ta kadencja plus kadencje wczesniej.. Jemu juz wystarczy. Dopuśćmy Panią Alicję i zobaczymy jak będzie. Działajmy tak aby doprowadzać do zmian a nie płakać bo nie było na kogo głosować :). Pani Alicjo mam nadzieje że to będzie Pani Kadencja!!

  3. „Jemu już wystarczy”? Co to ma być? Zmiana dla samej zmiany? „Dopuśćmy Panią Alicję i zobaczymy jak będzie.” To jakiś żart? To jakaś loteryjka? Obstawiamy w ciemno i zobaczymy jak będzie? Wystarczy, że zrobimy na złość Szpytowi? Większych głupot już dawno nie czytałem.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here