Złote Gody par małżeńskich z gminy Lubaczów

0

W minioną środę (10.10) 15 par małżeńskich z gminy Lubaczów świętowało Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Uroczystości rozpoczęła msza św., a zakończyło wspólne świętowanie.

Fot. lubaczow.com.pl

Jubileuszowe uroczystości rozpoczęła msza św. Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Lubaczowie pod przewodnictwem wicedziekana dekanatu lubaczowskiego ks. Romana Karpowicza, podczas której odnowili przysięgę małżeńską złożoną sobie 50 lat temu. Następnie dostojni jubilaci udali się do restauracji Mikroklimat, gdzie z rąk Wójta Gminy Lubaczów Wiesława Kapla otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Gratulacje, kwiaty i upominki każdej parze wręczali radni i sołtysi Gminy Lubaczów oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Lubaczowie Pani Anna Gorzelnik.

– Po oficjalnych uroczystościach jubilaci, zostali zaproszeni na wspólny posiłek. Był to czas na rozmowy i wspomnienia o początkach ich znajomości i wspólnym życiu w małżeństwie.
Uroczystość uświetnił występ zespołu śpiewaczego Niespodzianka z Krowicy Samej.
Dostojnym Jubilatom życzymy dużo zdrowia i pogody ducha na kolejne lata pożycia małżeńskiego – podsumowują organizatorzy uroczystości.

Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii na stronie gminy Lubaczów.

elubaczow.com, lubaczow.com.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here