Podczas sobotniej (13.10) Powiatowej Konwencji Wyborczej zaprezentowano kandydatów Prawa i Sprawiedliwości ubiegających się o mandaty radnych oraz wójtów i burmistrzów w tegorocznych wyborach samorządowych.

W hali MOSiR w Lubaczowie obecni byli m.in. marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, poseł na Sejm RP Anna Schmidt-Rodziewicz, członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch i dyrektor podkarpackiego oddziału ARiMR Teresa Pamuła – kandydatka PiS do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. W trakcie wydarzenia poszczególni kandydaci omawiali swoje pomysły i programy dla swoich małych ojczyzn, wielokrotnie nawiązywano także do ogólnopolskiego programu Prawa i Sprawiedliwości.

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Mielnik.


6 komentarze

 1. Komentarze zostały usunięte do wpisu, który jest materiałem wyborczym jednego z komitetów. Przy wszystkich artykułach opublikowanych jako materiał wyborczy komentarze są zablokowane. W ostatnim przypadku troszkę się zapomnieliśmy. Pozdrawiamy.

 2. Kogo obstawiacie do drugiej tury ze Szpytem (bo choć bym nie chciał, ale raczej wbije nasz obecny burmistrz do II tury)?
  To mój podział.
  Antonik Alicja – wiadomo wystarczyć może tylko komitet PiS (ok 35% szans)
  Dobrowolski Paweł – nie wiem ale jakieś szanse ma. (ok 15% szans)
  Hass Zbigniew Józef – przy rozbiciu głosów na inne osoby, przypadkiem może się znaleźć w drugiej turze. (ok 22% szans)
  Małecki Marek – wiadomo rodzina PSL, jest duża w mieście, szkoły średnie, szpital etc. (ok 28% szans)

 3. Z ilością głosów na obecnego burmistrza to chyba za bardzo naciągnięte.
  Co do pozostałych osób to miarę realne różnice, ale wg mnie Hass dostanie więcej, w wyborach w 2014 roku miał 304 głosy, teoretycznie przy wg mnie lepszej konkurencji a kompletnie nie inwestując w kampanie. Tak więc obstawiam na 500+ u Hasa (jak to ładnie się naPiSało :D)

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here