Nagroda Biznes Klasa 2018 dla F&K Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego z Lubaczowa

1

F&K Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Stanisława Juźko z Lubaczowa został laureatem 3. edycji konkursu Biznes Klasa. Jury doceniło 21-letnią współpracę firmy z Zespołem Szkół w Lubaczowie. Nagrodę wręczono podczas konferencji „Współpraca podkarpackiego szkolnictwa zawodowego i biznesu. Mechanizmy – wyzwania”.

fot. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, fb.com/wuprzeszow

Organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie konkurs wyróżnia pracodawców, którzy angażują się w edukację przyszłych kadr poprzez organizacje staży, praktyk, kursów doszkalających nauczycieli przedmiotów zawodowych, finansowanie stypendiów, przekazywanie sprzętu i oprogramowania do prowadzenia zajęć dla młodzieży, tworzenie klas patronackich. W tym roku kapituła w składzie Joanna Ziejewska (Huta Stalowa Wola), Natalia Kubowicz (Pilkington Automotive Poland), Kazimierz Rak (Cukiernia Orłowski&Rak), Dariusz Olejarski (BorgWarner Poland) oraz Tomasz Czop (WUP Rzeszów) spośród 19 firm biorących udział w konkursie, nagrodziła: Sokołów S.A. oddział w Jarosławiu, SEGER Cutting Tools z Wiśniowej i AKPIL z Dębicy i F&K Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Stanisława Juźko z Lubaczowa.

Firmę z naszego regionu zgłosił Zespół Szkół im. gen. J. Kustronia w Lubaczowie uzasadniając, że współpraca ze Stanisławą Juźko trwa 21 lat i w tym czasie wykształciła ona 40 fryzjerów, z których 20 pracuje w swoim zawodzie.

– Pani Stanisława należy do nielicznego grona pracodawców, którzy wzorowo łączą prowadzenie działalności gospodarczej z kształceniem i wychowaniem młodzieży. Te osiągnięcia są wyjątkowe w skali powiatu lubaczowskiego. – argumentował ZS.

Nagrodę odebrała przedstawiciela Zespołu Szkół w Lubaczowie Anna Śliwa (na zdjęciu, druga od prawej).

AH, elubaczow.com


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here