Próbował wyprzedzać, zderzył się z ciężarówką. Cztery osoby trafiły do szpitala

3

W środę (10.10), na trasie Dachnów – Cieszanów, 55-letni kierowca volkswagena podczas manewru wyprzedzania zderzył się z ciężarówką. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami zostali przetransportowani kierowca i dwójka pasażerów volkswagena oraz kierowca dafa. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 55-letni kierowca volkswagena, na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedania dwóch pojazdów nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki daf, a następnie uderzył w audi – informuje młodszy aspirant Monika Tomczyszyn-Pachołek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

Droga w tym miejscu przez kilka godzin była zablokowana. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

Ten baner wyświetlono 147 346 razy.

3 komentarze

  1. Moim zdaniem, odebrać dożywotnio uprawnienia !!! Kto widział rano ta mgle na tej trasie to wie jakie były warunki do jazdy, a ten Pan wyprzedzał 2 pojazdy, po uszkodzeniach można wywnioskować że poprostu zapier..al !!! Dobrze że nikogo nie zabił.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here