Próbował wyprzedzać, zderzył się z ciężarówką. Cztery osoby trafiły do szpitala

3

W środę (10.10), na trasie Dachnów – Cieszanów, 55-letni kierowca volkswagena podczas manewru wyprzedzania zderzył się z ciężarówką. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami zostali przetransportowani kierowca i dwójka pasażerów volkswagena oraz kierowca dafa. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 55-letni kierowca volkswagena, na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedania dwóch pojazdów nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki daf, a następnie uderzył w audi – informuje młodszy aspirant Monika Tomczyszyn-Pachołek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

Droga w tym miejscu przez kilka godzin była zablokowana. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

3 komentarze

  1. Moim zdaniem, odebrać dożywotnio uprawnienia !!! Kto widział rano ta mgle na tej trasie to wie jakie były warunki do jazdy, a ten Pan wyprzedzał 2 pojazdy, po uszkodzeniach można wywnioskować że poprostu zapier..al !!! Dobrze że nikogo nie zabił.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here