Zaginął 16-letni Patryk Krzyszowicz z Moszczanicy

0

Trwają poszukiwania 16-letniego Patryk Krzyszowicza. Chłopak ostatni raz widziany był w niedzielę na drodze polnej w okolicy Moszczanicy. Wszystkie osoby, które posiadają informacje o losie zaginionego, proszone są o kontakt z rodziną.

Rysopis zaginionego: Chłopak jest szczupły, ma około 190 cm wzrostu, włosy blond. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie jeansy, szarą bluzę bez kaptura i zieloną kurtkę bomberke, miał na sobie szare buty firmy New Balance.

Osoby, które widziały Patryka lub mają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z rodziną numerem telefonu +48 726 094 348, lub policją pod numerem alarmowym 112.

Patryk ostatni raz widziany był w niedzielę, około godziny 15.00, w okolicy Moszczanicy, Woli Obszańskiej i Ułazowa. Ktokolwiek coś widział, albo wie proszę o pilny kontakt +48 726 094 348 – napisała na Facebooku siostra Patryka.

 

Aktualizacja, godz. 18.15

Patryk się odnalazł, niecałe pół godziny temu . Jesteśmy teraz w szpitalu. Dziękujemy z całego serca za pomoc – informuje rodzina.