Mobilna Akademia Młodych Orłów w Lubaczowie

0

Mobilna Akademia Młodych Orłów zawita do Lubaczowa. W poniedziałek (15.10) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji młodzi piłkarze i nauczyciele wychowania fizycznego będą mogli spotkać się z trenerami PZPN Krzysztofem Husem i Przemysławem Matułą.

Mobilna Akademia Młodych Orłów to nowy projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej. W jego ramach każdy powiat w Polsce zostanie odwiedzony co najmniej 2 razy w roku. Program inicjatywy oparty został na dwóch filarach. Pierwszy z nich dotyczy kształcenia trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego. Na drugi składa się selekcja najbardziej utalentowanych zawodników w wieku 10-13 lat.

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Lubaczowie swoją działalność rozpocznie w poniedziałek (15.10) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Kopernika 22. O godz. 15:00 rozpoczną się bezpłatne zajęcia podwyższające kwalifikacje w zakresie treningu piłkarskiego dla dzieci i młodzieży. Odbędzie się także trening pokazowy i gra selekcyjna, która pozwoli znaleźć młode talenty piłkarskie. Trenerami Mobilnej Akademii Młodych Orłów w województwie podkarpackim są Krzysztof Hus oraz Przemysław Matuła.

Więcej szczegółów udziela Rafał Dudzic (tel. 694 290 537).

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here