Mobilna Akademia Młodych Orłów w Lubaczowie

0

Mobilna Akademia Młodych Orłów zawita do Lubaczowa. W poniedziałek (15.10) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji młodzi piłkarze i nauczyciele wychowania fizycznego będą mogli spotkać się z trenerami PZPN Krzysztofem Husem i Przemysławem Matułą.

Mobilna Akademia Młodych Orłów to nowy projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej. W jego ramach każdy powiat w Polsce zostanie odwiedzony co najmniej 2 razy w roku. Program inicjatywy oparty został na dwóch filarach. Pierwszy z nich dotyczy kształcenia trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego. Na drugi składa się selekcja najbardziej utalentowanych zawodników w wieku 10-13 lat.

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Lubaczowie swoją działalność rozpocznie w poniedziałek (15.10) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Kopernika 22. O godz. 15:00 rozpoczną się bezpłatne zajęcia podwyższające kwalifikacje w zakresie treningu piłkarskiego dla dzieci i młodzieży. Odbędzie się także trening pokazowy i gra selekcyjna, która pozwoli znaleźć młode talenty piłkarskie. Trenerami Mobilnej Akademii Młodych Orłów w województwie podkarpackim są Krzysztof Hus oraz Przemysław Matuła.

Więcej szczegółów udziela Rafał Dudzic (tel. 694 290 537).

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here