Eldan otwiera zakład produkcyjny w Lubaczowie

0

Eldan – firma z Mielca zajmująca się produkcją odzieży i obuwia medycznego na dobre zadomowiła się w Lubaczowie. Otwiera tu swój oddział produkcyjny.

fot. Eldan.

O tym, że jeden z największych polskich producentów odzieży medycznej chce otworzyć nowy zakład produkcyjny w Lubaczowie i szuka szwaczek i krawcowych informowaliśmy w połowie lipca. Teraz firma otwiera oddział, który mieścić się będzie przy ul. Słowackiego 36, w budynku dawnego Ruchu.

Osoby zatrudnione przez Eldan będą zajmować się tworzeniem odzieży medycznej. Produkty tej marki cenione są nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju, m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Litwie, Łotwie, Francji, Estonii, Chorwacji czy krajach Zatoki Perskiej. Rozszerzający się wachlarz klientów spowodował, że firma działająca od 1998 roku, ciągle się rozwija i unowocześnia proces produkcyjny. Obecnie zatrudnia 140 osób.

Zadowolenia z pozyskania nowego inwestora nie kryją władze miejskie, które już na etapie planowania przedsięwzięcia podchodziły entuzjastycznie do tego pomysłu. Sama firma także postrzega powstanie oddziału w Lubaczowie jako kolejny, ważny krok w jej rozwoju.

Eldan oferuje swoim pracownikom jasne i przejrzyste zasady, umowę o pracę, regularne godziny pracy, możliwość przyuczenia do zawodu i podnoszenia kwalifikacji. W ofercie pracowniczej firmy znajdują się również premie, bony świąteczne, a także spotkania i wycieczki integracyjne. W firmie został wdrożony system ERP, dzięki któremu wszelkie procesy i etapy produkcji są monitorowane. Eldan działa zgodnie z normą ISO 9001:2015, co ułatwia sprawną organizację poszczególnych procesów oraz umożliwia odpowiednie zarządzanie.

Osoby zainteresowane pracą w firmie mogą kontaktować się za pomocą formularza dostępnego pod linkiem: www.eldan.pl/praca.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here