Znamy wszystkich chętnych, którzy chcą zasiąść w Radzie Gminy Lubaczów na nową kadencję. Najwięcej kandydatów wystawiły komitety Prawa i Sprawiedliwości i Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Okręg nr 1 (Basznia Dolna):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
CISEK Antoni Henryk | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 66 | Basznia Dolna |
MŁODOWIEC Bernadeta | KW Prawo i Sprawiedliwość | 35 | Basznia Dolna |
Okręg nr 2 (Basznia Górna, Huta Kryształowa, Podlesie, Tymce):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
LASOWY Tomasz Marian | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 56 | Basznia Górna |
MĄCZKA Renata | KW Prawo i Sprawiedliwość | 43 | Tymce |
KURYŚ Jan | KWW „Porozumienie dla Gminy Lubaczów” | 57 | Basznia Górna |
MAZURKIEWICZ Maciej Adam | KW Wolni i Solidarni | 47 | Podlesie |
Okręg nr 3 (Budomierz, Krowica Hołodowska):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
CZYRNY Agnieszka | KW Prawo i Sprawiedliwość | 31 | Krowica Hołodowska |
RYŚ Mieczysław Antoni | KW Wolni i Solidarni | 47 | Krowica Hołodowska |
Okręg nr 4 (Krowica Sama):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
BOJARSKI Marek Andrzej | KW Prawo i Sprawiedliwość | 44 | Krowica Sama |
KONOPKA Janusz Andrzej | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 42 | Krowica Sama |
STYPKO Józef | KW Wolni i Solidarni | 53 | Krowica Sama |
Okręg nr 5 (Krowica Lasowa, Szczutków):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
COZAC Roman | KW Prawo i Sprawiedliwość | 53 | Szczutków |
Okręg nr 6 (Lisie Jamy, ulice: Cicha, Krótka, Lwowska, Nadrzeczna, Sportowa, Wesoła, Wspólna, Jana III Sobieskiego, Ogrodowa, Parkowa, Spokojna):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
MINDZIAK Andrzej | KW Prawo i Sprawiedliwość | 53 | Lisie Jamy |
DOROTA Bogdan Tomasz | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 47 | Lisie Jamy |
Okręg nr 7 (Lisie Jamy, ulice: Długa, Leśna, Polna, Smolińce, Wąska, Zielona):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
SMOLINIEC Wiesław | KW Prawo i Sprawiedliwość | 54 | Lisie Jamy |
PILIP Marek | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 46 | Lisie Jamy |
Okręg nr 8 (Dąbrowa, Wólka Krowicka):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
HIRNY Zbigniew Władysław | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 62 | Dąbrowa |
HUK Zofia | KW Prawo i Sprawiedliwość | 60 | Wólka Krowicka |
SOPEL Maria | KWW „Porozumienie dla Gminy Lubaczów” | 57 | Dąbrowa |
Okręg nr 9 (Dąbków, Hurcze):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
COZAC Justyna | KW Prawo i Sprawiedliwość | 41 | Dąbków |
WALCZAK Dariusz | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 42 | Dąbków |
POŁYNKIEWICZ Magdalena Monika | KWW Forum Samorządowo Gospodarcze | 31 | Hurcze |
Okręg nr 10 (Opaka):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
SOROŃ Zbigniew | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 55 | Opaka |
BORCHOWIEC Janusz | KW Prawo i Sprawiedliwość | 49 | Opaka |
Okręg nr 11 (Antoniki, Bałaje, Borowa Góra, Piastowo):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
BARAN Ewa Zofia | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 36 | Bałaje |
FRANT Helena | KW Prawo i Sprawiedliwość | 66 | Antoniki |
Okręg nr 12 (Młodów, ulice: Błonie, Czesława Miłosza, Jana Pawła II, Krótka, Leśna, Majowa, Piaskowa, Pilipy, Rzeczna, Słoneczna, Sportowa, Szkolna (numery od 1 do 19, nieparzyste od 21 do 39), Warszawska, Wodna, Techniczna):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
ANTONIK Czesława Elżbieta | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 52 | Młodów |
SUCHY Krzysztof Józef | KW Prawo i Sprawiedliwość | 48 | Młodów |
Okręg nr 13 (Karolówka, Młodów, ulice: Szkolna (numery parzyste od 20 do 42 i od numeru 43 do końca ulicy), Św. Floriana, Tadeusza Kościuszki).
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
KOSIOR Wiesław Stanisław | KW Prawo i Sprawiedliwość | 56 | Karolówka |
Okręg nr 14 (Mokrzyca, Załuże numery od 1 do 165):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
ZAŁUSKI Jan | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 67 | Załuże |
ZAŁUSKI Eugeniusz Andrzej | KW Prawo i Sprawiedliwość | 60 | Mokrzyca |
Okręg nr 15 (Załuże od numeru 166 do końca miejscowości):
Nazwisko i imiona | Komitet Wyborczy | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
PRZESZŁOWSKI Henryk Adam | KW Prawo i Sprawiedliwość | 49 | Załuże |
KRYGOWSKI Józef | KW Polskie Stronnictwo Ludowe | 53 | Załuże |
SZPYT Stanisław | KW Wolni i Solidarni | 59 | Załuże |
Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.
Sporo nowych Czlonkow P.Wojt uczynil.
A wiernych gdzie On tam Oni!!
Comments are closed.