Kandydaci PiS na wojewódzkiej konwencji wyborczej w Przemyślu

6

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości z powiatu lubaczowskiego, którzy ubiegać się będą o mandaty radnych różnych szczebli oraz wójtów i burmistrzów uczestniczyli we wtorek (18.09) w wojewódzkiej konwencji wyborczej w Przemyślu.

Fot. Materiały prasowe PiS.

Wojewódzkiej Konwencji Wyborczej w Przemyślu przewodniczył Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, który powiedział, że wybory samorządowe oraz przyszłoroczne europejskie i parlamentarne – to wyzwanie dla Prawa i Sprawiedliwości. Zbliżające się wybory określił zbliżające się wybory mianem „trójskoku, do którego przygotowują się wszystkie siły polityczne i inne organizacje zajmujące się problematyką życia publicznego”. Zaznaczył, że należy to „do najważniejszych zadań i wyzwań” Prawa i Sprawiedliwości.

Na konwencji pojawili się kandydaci z powiatu lubaczowskiego, którzy będą ubiegać się o mandaty radnych różnych szczebli. Wśród nich była m.in. Teresa Pamuła, dyrektor rzeszowskiego oddziału ARiMR, ubiegająca się o mandat radnej Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

W Przemyśli pojawili się także kandydaci na wójtów i burmistrzów – Alicja Antonik (miasto Lubaczów), Wiesław Kudyba (Cieszanów) i Tomasz Jabłoński (Stary Dzików).

elubaczow.com, Radio Rzeszów


6 komentarze

  1. Halo! Czy elubaczow to tupa PIS-u? Nie ma inntych komitetów – o nikim innym nie warto pisać? PKW opublikowała przedwczoraj wszystkich kandydatów z wszystkich okręgów a od dwóch dni tylko PiS pIs i pis… a miało być obiektywnie…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here