Są pieniądze na szkolenia, w czwartek spotkanie informacyjne

2

Właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z powiatu lubaczowskiego oraz ich pracownicy mogą skorzystać z szerokiej oferty szkoleń i studiów podyplomowych. Dofinansowanie do usług szkoleniowych jest możliwe w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych”.

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza nabór formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych – wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”. W ramach projektu można uzyskać dofinansowanie (do 80 % ceny) na usługi rozwojowe (m.in. szkolenia, studia podyplomowe) dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Oferta szkoleń i studiów podyplomowych jest wyjątkowo szeroka i dotyczy wielu różnych branż.

Na spotkanie dotyczące możliwości skorzystania z dofinansowań do tych szkoleń zaprasza w czwartek (20.09) Stowarzyszenie Przedsiębiorców Lubaczowskie Forum Biznesu. Początek o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Lubaczowie (II piętro).

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here