Działają pod nowym szyldem – Kowalski Okna to dawny KSM-System

0

Dobrze znana nam marka KSM-System zmieniła szyld i właściciela. Teraz doradzając jak optymalnie dostosować funkcje okien i drzwi – działa jako Kowalski Okna.

Firma istnieje na rynku już przeszło 15 lat. Jako KSM-System wypracowała sobie wysoki standard produkcji oraz zdobyła zaufanie Klientów. W 2018 roku nowym właścicielem został Dariusz Kowalski, człowiek z ogromnym doświadczeniem w branży. W drodze konkursu została wyłoniona nowa nazwa – Kowalski Okna – niewątpliwie nawiązująca do nazwiska inwestora.

Zmiany te nie wpłynęły na utratę dotychczasowego doświadczenia – Kowalski Okna jest wiodącym dostawcą stolarki okiennej i drzwiowej na terenie Podkarpacia, ale jego realizacje znacznie wykraczają poza ten obszar.

– Obsługa Klienta indywidualnego odbywa się przez sieć autoryzowanych biur sprzedaży na terenie województwa. Tak szeroki zakres współpracy pozwala nam na oferowanie konkurencyjnych cen za produkty skrojone na miarę potrzeb najbardziej wymagających osób. – wyjaśnia Dariusz Kowalski.

Podczas dokonywania zakupu, w biurze firmy pracownicy pomagają wybrać takie produkty, aby jak najbardziej spełniały oczekiwania Klientów. W końcu nie tak łatwo się zdecydować na okna czy drzwi, które mają nam służyć latami, chronić nasz dom przed utratą ciepła oraz przed włamaniem, a przy tym dopełniać całego design’u.

Ponadto firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i kompletną linią technologiczną oraz wykwalifikowaną ekipą montażową, która wykonuje pomiary oraz montaże w dogodnym dla Klientów terminie. Podczas wykonywania prac zespół cechuje się profesjonalizmem, dokładnością i starannością.

– Naszym celem jest nieustanne doskonalenie się, inwestowanie w nowe technologie, rozwój pracowników oraz dbanie o potrzeby naszych dotychczasowych i nowych Klientów – podsumowuje Dariusz Kowalski.

 

Materiał partnera.

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here